PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=876884}
7,0 12 099
ocen
7,0 10 1 12099
6,8 33
oceny krytyków
Piosenki o miłości
powrót do forum filmu Piosenki o miłości

Scena z ojcem

ocenił(a) film na 9

Hej, czy ktoś mógłby przybliżyć co mówi ojciec, kiedy Robert przychodzi do niego do teatru pod koniec filmu? Robert mówi że jest nieudacznikiem, ojciec siada i mówi...? Nie zrozumiałam/usłyszałam kompletnie co on powiedział wtedy.

ocenił(a) film na 8
aster

Na pewno powiedział, że musi mu oddać pieniądze + przyznał, że on by się do tego nie przyznał gdyby był w jego sytuacji, był zaparty w swoim zdaniu.

ocenił(a) film na 8
Piotrek_Xyz

Nie do końca wychwyciłeś; Robert mówił coś w stylu: „wysłuchaj mnie, choć raz nie mów o sobie”, na co ojciec: „oddasz mi w ratach” i dalej o tym, co on by zrobił

ocenił(a) film na 8
mariazuzanna

No tak, ale czy oddanie pieniędzy normalnie czy w ratach nie ma znaczenia. A pytanie było co mówił ojciec to, że sam powiedział, że jest nieudacznikiem była wyraźnie słyszalne, ale kwestie Grabowskiego już nie dokonca.

ocenił(a) film na 8
aster

powiedział: "Ja zawsze chciałem być ich" spoglądając na widownię, ich czyli widzów. Chodziło o to, że on by szedł w zaparte na miejscu Roberta, choć dodał, że to zapewne byłby błąd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones