PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=757293}

Piotruś Królik

Peter Rabbit
6,8 15 903
oceny
6,8 10 1 15903
6,5 4
oceny krytyków
Piotruś Królik
powrót do forum filmu Piotruś Królik

dno

ocenił(a) film na 2

Film fatalny, może i ładnie zrobiony ale fatalny, Fabiła kiepska i jak dla mnie antymoralna. Piętnowana jest postawa obrony swojego mienia a fajny jest pasożyt-królik bezpczelnie kradnocą i niszczący cudze rzeczy.... Poczucie humory na bardzo bardzo niskim poziomie, czasami aż cieżko słuchało się tego kwasu....
zdecydowanie nie polecam

kamizik

Dziękuję! Zgadzam się w zupełności :)

kamizik

Dżizas, jak mnie te króliki irytowały.... straszne szkodniki, do tego ten cały Piotruś mega niesympatyczny, z całego serca kibicowałam młodemu z Harrodsa ;)
Zgadzam się, że jak na kino familijne, to nie za bardzo wychowawczy film, nie wiem, jaki miał tam być morał.

ocenił(a) film na 6
kamizik

Fakt królik jest bezczelny i antypatyczny.Ale animację ogląda się na luzie.

ocenił(a) film na 9
kamizik

Jezu, ludzie wyluzujcie trochę. Królik na koniec przyznaje się do błędu i przeprasza, a morał miał być taki, że najlepiej żyć w symbiozie. Ludzie robili źle, że postawili mury i "zabrali" zwierzętom ziemie, zwierzęta źle, że niszczyły cudzą własność. Wspólnota i symbioza to tutaj słowa klucze. Na co dzień ludzie niszczą i zawlaszczają przyrodę dla swoich korzyści, a później mają pretensje ze "szkodniki" których to było naturalne środowisko grzebią w ich śmietnikach w poszukiwaniu jedzenia lub zakradają się do ogrodów. No cóż... Przez Was przemawia jednak człowiek pan i władca. Ale polecam jednak potraktować bajkę z przymrużeniem oka i przestać spinać poślady.

ocenił(a) film na 8
fires_daughter

Dokładnie i to dość poważny morał, że tu nie ma "tego złego" tylko dwie kłócące się strony, których starcie prowadzi do destrukcji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones