PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37309}

Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły

Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
7,7 732 837
ocen
7,7 10 1 732837
6,9 39
ocen krytyków
Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły
powrót do forum filmu Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły

Bardzo dobry film. 10/10

użytkownik usunięty

Ogólnie mam dylemat, która z części jest najlepsza - 1 czy 4, ale raczej nie umiem odpowiedzieć na to pytanie. Oglądając 4 w kinie wyszedłem z niego z bananem na ryju, więc można wywnioskować, że mi sie podobał ;p. Daje 10/10 za wszystko xd. Ogólnie i tak najbardziej ( jak wielu osobom ) podobała się gra Deepa ;p. 5 odsłona ma powstać JUŻ za 2 lata, jeśli dobrze pamiętam gdzieś w lipcu. Już mam zarezerwowane miejsce. Polecam film, chociaż wątpię żeby ktoś go jeszcze nie oglądał. ;]

ocenił(a) film na 10

4 część nie była już tak dobra jak poprzednie 3. Ale wciąż ma u mnie 9/10. Brakowało mi tam Elizabeth i Willa. Bez nich było tak jakoś... pusto. Ech, przywiązałam się do tej parki... ;). Może w piątce wrócą?

użytkownik usunięty
HarryFanka

Oby... bardziej brakowało mi Turner`a niż Elizabeth. Ale 4 mi sie podobała ze względu na te przygody. Tu syreny , tu statek Ponce de leon (nie wiem jak to sie pisze ) tu fontanna młodości, czarnobrody i ogólnie .

ocenił(a) film na 10

Tak, a szczególnie akcja z ucieczką Jacka na początku filmu była niezła ;)

użytkownik usunięty
HarryFanka

Dokładnie :]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones