PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37309}

Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły

Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
7,7 732 837
ocen
7,7 10 1 732837
6,9 39
ocen krytyków
Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły
powrót do forum filmu Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły

Piraci

ocenił(a) film na 10

Jeden z niewielu filmów, do którego mogłabym wracać, wracać, wracać i jeszcze raz wracać... Za
każdym razem, żałuję że film się tak szybko kończy, mimo iż trwa prawie 2,5 h i za każdym razem
uśmiecham się na ostatniej scenie;"Drink me hearties, Yoho!" :) Wspaniałe efekty specjalne, i
super gra aktorska. Uważam, że każda nominacja do Oscara, którą otrzymał ten film jest
najbardziej zasłużona i szkoda, że nie zdobył tych kilku statuetek, szczególnie za kategorię
"Najlepszy aktor pierwszoplanowy" :) Jeżeli ktoś nie oglądał Piratów jak najbardziej zachęcam. :)
Wspaniała muzyka, fabuła, obsada i humor :)

ocenił(a) film na 10
kamkaa1

Podpisuję się pod wszystkim co napisała kamkaa1 ! :)

Pozdrawiam:)

ocenił(a) film na 9
kamkaa1

Właśnie dzisiaj wróciłem do tego filmu po raz piąty i rozbawił mnie jak za pierwszym razem. Niewątpliwie ten film stał się klasykiem filmu przygodowego i zawsze chętnie do niego wracam i będę wracał. Aż łezka się w oku kręci, że to już 10 lat.

ocenił(a) film na 10
tyrwes

Dokładnie :) Czekam z niecierpliwością na 5 część ^^

ocenił(a) film na 9
kamkaa1

Ja bym mógł ten film oglądać w kółko i w kółko... Nigdy się nie znudzi, chociaż znam go na pamięć :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones