PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37309}

Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły

Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
7,7 732 837
ocen
7,7 10 1 732837
6,9 39
ocen krytyków
Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły
powrót do forum filmu Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły

W następną sobotę na TVP będą lecieć Piraci. Chyba zamierzają puścić całą serię (4-kę już wyemitowali).

ocenił(a) film na 9
DomingosCFC

Hmm,a więc według TVP seria rozpoczyna się od 4 części

ocenił(a) film na 9
dominik9051

Może chcieli jak najszybciej puścić premierowo 4-kę. :v

ocenił(a) film na 8
DomingosCFC

Trochę wstyd mi się przyznać , ale właśnie wczoraj ten film obejrzałem po raz pierwszy. Nigdy nie byłem nim specjalnie zainteresowany i miałem teoretycznie ciekawsze filmy do oglądania , lecz ten okazał się być naprawdę fajny i wciągający. Sam klimat jest dość podobny do Zorro z Banderasem , a także obie te produkcje są do siebie bardzo zbliżone , jeśli chodzi o walki , muzykę i zabawną postać głównego bohatera. Z pewnością zobaczę następne części w TVP :).

ocenił(a) film na 8
DarkAngel93

Ja również (czego bardzo się wstydzę) obejrzałam po raz pierwszy ten film wczoraj na Jedynce. Głównie z tych samych powodów co Ty, jednak jestem oczarowana tą historią i na pewno obejrzę kolejne części ;) Ulubiony cytat?
"- Kim on jest?
- On? On jest... nikim. Daleki kuzyn bratanka mojej ciotki, piąta woda po kisielu, ale pięknie śpiewa, jak to kastrat" <3

ocenił(a) film na 8
Rickmanicka

Jak to mówią " lepiej późno niż wcale " :). Ja również nie żałuje , że obejrzałem ten film i jestem nim bardzo pozytywnie zaskoczony. Ten dialog był świetny , ale było też wiele innych i równie zabawnych tekstów Jacka :). Podobała mi się ta scena z Johnem i Keirą na wyspie - po prostu przezabawna i zapadająca w pamięć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones