PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37309}

Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły

Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
7,7 732 837
ocen
7,7 10 1 732837
6,9 39
ocen krytyków
Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły
powrót do forum filmu Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły

mielizna

ocenił(a) film na 1

czy nikt nie zauważył jak kiepskim filmem są Piraci... efekty to nie wszystko- dla treningu- spróbujcie komuś opowiedzieć ten film, tak na beszczelnego streścić. w życiu nie widziałem fimu , który by mnie tak negatywnie zaskoczył. Jonny jest jak AC/DC lub zz top- zespoły które całe życie grają jedną piosenkę( po prostu wszystkie są takie same) role JD różnia sie tylko charakeryzacją. to niewidzące spojrzenie i przekrzywianie głowy. do tego mielizny scenariusza- rozpoczętę i nie skończone wątki. zwroty akcji polegające na wymyślaniu absurdalnych pomysłow - wiadomo nikt nie wpadnie- moda na sukces stosuje te same chwyty. żeby nie było- JD nie jest dobrym aktorem tylko popularnym, gra w świetnych filmach ale nie jest dobrym aktorem. jak Arni- Pedator, PAmięć absolutna, - nikt nie powie że to złe filmy ale Arni zawsze grał tak samo. ludzie jak chcecie dobry film o piratach to polecam Karmazynowego pirata lub Wyspę piratów. jeszcze raz zanim mnie ocenicie- streść fabułe komuś kto tego nie widział, sami w trakcie zaczniecie się łapać za głowę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones