PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33002}

Piraci z Krzemowej Doliny

Pirates of Silicon Valley
7,0 2 456
ocen
7,0 10 1 2456
Piraci z Krzemowej Doliny
powrót do forum filmu Piraci z Krzemowej Doliny

Tzn. biograficzne lub nie, ale z dziedziny raczej biznesu (nie sportowe) przedstawiające
bohaterów i rozwój ich firmy, produktu itp. - mam nadzieję, że wiecie co mam na myśli.

pitzz

Też interesuje mnie ta tematyka. Amerykańskie firmy http://en.wikipedia.org/wiki/Category:American_business_films
Jeżeli macie inne propozycję to byłbym zaiteresowany

ocenił(a) film na 10
pitzz

znalazłem Docfilm Apple (jeszcze nie wyszedł) i MacHeads (straszne gówno, ale jest ) .
Może w przyszłości na podstawie oficjalnej biografia Jobsa powstanie film/dokument .

Termo

"The Social Network" - to o założycielu Facebooka.

shivase

Polecam ten o facebooku.

ocenił(a) film na 9
rockowafw

Ja również - bardzo ciekawy.

ocenił(a) film na 4
pitzz

Z tym co wypisuje Apple Biblia - mało przedstawiono w tym firmie informacji.

ocenił(a) film na 8
pitzz

"J. Edgar". Film o założycielu F.B.I z Leosiem DiCaprio w roli głównej.

pitzz

"Jobs" z Ashtonem Kutcherem ,świeży

pitzz

Mozliwe, ze pod temat ten podchodzic moze jeszcze "The pursuit of happyness" - zalozyciela dobrze prosperujacej kancelarii prawniczej.

ArO__

Nie kancelarii prawniczej tylko firmy maklerskiej

pankin

Dzieki za sprostowanie: ). Dawno temu ogladalem, i tak jakos mi sie skojarzylo z prawem: p

ocenił(a) film na 8
pitzz

Micro Men, Margin call

ocenił(a) film na 8
pitzz

Micro Men, Margin call

ocenił(a) film na 8
pitzz

Micro Men, Margin call

ocenił(a) film na 8
pitzz

Micro Men, Margin call

ocenił(a) film na 8
pitzz

Micro Men, Margin call

ocenił(a) film na 8
pitzz

Micro Men, Margin call

pitzz

Są ciekawe seriale w podobnej tematyce: Silicon Valley oraz Halt and Catch Fire.

ocenił(a) film na 8
pitzz

Serial "Mr. Selfridge" z 2013 r. o amerykaninie, który w latach 20-tych ub. w. i późniejszych rozwinął pierwszy wielki dom towarowy w Londynie, przyjazny kobietom i stosujący ówcześnie innowacje, które znamy z marketów dzisiaj. Jest skrótowy dokument o nim, o podobnym tytule ("Selfridges").

ocenił(a) film na 7
pitzz

"The Founder" z Michaelem Keatonem (polski tytuł: "McImperium") - film o kulisach narodzin sieci McDonalds. Wart obejrzenia, nawet jeśli ktoś omija McDonalda szerokim łukiem xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones