PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1106}

Piraci

Pirates
7,0 12 076
ocen
7,0 10 1 12076
5,6 5
ocen krytyków
Piraci
powrót do forum filmu Piraci

Niestety

ocenił(a) film na 2

Obejrzałem ten film dwa razy z nadzieją, że się do niego przekonam...jednak nie udało mi się i niestety muszę się zgodzić z opinią, że jest to porażka. On jest po prostu strasznie nudny.

użytkownik usunięty
largo_lagrande

a masz ty wszystkich w domu ,porażka sam jesteś porażka

raaany ale z was...a nie chce i sie pisać...zależy od gustu mi sie akurat podobał nie odpisujcie

largo_lagrande

Zgadzam się z tobą. Trzeci raz już ten film oglądam (ostatnio wczoraj) i jest dalej tak nudny i kiepskawo zrobiony jak za pierwszym razem:)
Z przygowowych korsarów wolę "Czarnego łabędzia" z Tyronem Powerem (klasyk do kwadratu) a z poważnych morskich nawalanek "Pan i władca" z Russellem Crowe to perełka pod każdym względem (aktorsko i technicznie absolutne przeżycie).

ocenił(a) film na 2
Jorjan

"Czarny Łabędź" jest super podobnie jak i "Wyspa Piratów"....jeżeli chodzi o "Piratów" to mam wrażenie, że ludzie się tym filmem zachwycają tylko dla tego, że nakręcił go Polański.

largo_lagrande

"Wyspa piratów" z Geeną jest naprawdę bardzo dobra. Gdy ten film kręcono gatunek został uznany za lekko wymierający (może z tego powodu nie natrzaskał takiej kasy jakiej się spodziwano) a film chyba uważany jest za porażkę. Tymczasem jest o niebo lepszy od "Piratów" Polańskiego - chociażby Langella jest cudowny :).
Może masz rację z tą magią nzawiska. Ci którzy tak pieją nad Polańskim zapominaja jednak, że w przeciwieństwie np. do Michaela Manna (ten gość chyba nie nakręcił nigdy złego filmu) jest on reżyserem bardzo nierównym i nakręcił już kilka "średnich" filmów. "Piraci" są właśnie średni, a dla mnie wręcz zdecydowanie do bani...:)

largo_lagrande

Nie zapominajmy także o "Piratach z Karaibów" - to jest dopiero coś :))

Elizabeth_6

Ale dla dzieci i młodzieży.

largo_lagrande

Ja ogladalem ten film juz chyba kilkanascie razy i mogl bym tak w nieskonczonosc jak dla mnie jeden z leszych filmow w tej tematyce. Tylko szkoda ze jest ich tak niewiele ;(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones