PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=688030}

Piramida

The Pyramid
4,5 16 020
ocen
4,5 10 1 16020
2,8 5
ocen krytyków
Piramida
powrót do forum filmu Piramida

Dramat

ocenił(a) film na 3

Zmarnowane 1,5h. Nic w tym filmie nie było ciekawego poza tematyką , która nawet w najmniejszym procencie nie została wykorzystana. Nudny jak flaki z olejem. Brak napięcie, kompletnie nie czuć jakiejkolwiek więzi z żadnym z bohaterów .W porównaniu z tym tworem to film, który tez nie tak dawno wyszedł o tych paryskich katakumbach ,nie pamiętam dokładnego tytułu ,można nazwać arcydziełem.Musiałem to napisać, bo jeszcze nigdy nie dałem filmowi ,aż tak niskie oceny. Czekałem do końca, miałem nadzieję ,że jeszcze coś się wydarzy ,jakiś ratunek dla tego filmu.Niestety, jedynym ratunkiem okazały się napisy końcowe. A, że Universal wydał na to jakiekolwiek pieniądze to jest niepojęte.Trzymać się od niego z daleka.

ocenił(a) film na 3
malziyk29

Nie Universal tylko Fox, a co do oceny to w pelni sie zgadzam, a ten caly wilk co ich tam gonil to calkowita parodia, juz by lepiej jakas mumie czy duchy dali to by bardziej klimatyczne bylo. Zenada.

ocenił(a) film na 3
malziyk29

Niech mi ktoś wytłumaczy... dlaczego te koty najpierw ich goniły i atakowały a później rzuciły się Anubisa? :D
Zaintrygował mnie zwiastun ale film okazał się masakrycznie nudny i głupi.

ocenił(a) film na 3
malziyk29

Zgadzam się z każdą wypowiedzią tutaj:)nic dodać nic ująć:)))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones