PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=877615}
4,6 10 618
ocen
4,6 10 1 10618
3,5 8
ocen krytyków
Pitbull
powrót do forum filmu Pitbull

To drugi w moim życiu filmy który opuściłem po 30 min oglądania. Reżyser chyba nie miał pomysłu na niego. Przykro oglądać. Film się po prostu nie skleja. Odradzam.

Ka_Kak

co za troll . od dzisiaj na fw.

ocenił(a) film na 2
Ka_Kak

mam te same odczucia, plytki, pozabawiony logiki, zenujace dialogi, widac krok w strone marketingu, grabowski i blachowicz zeby przyciagnac publike, zenada na maxa

ocenił(a) film na 2
Ka_Kak

Jeden wielki festiwal cringe’u. Nic się tam nie trzyma kupy. Zero napięcia, zero gry, zero realizmu. No wyszło fatalnie

Ka_Kak

Niech zgadnę pierwszy był polityka?

ocenił(a) film na 10
Ka_Kak

Jak ja byłem w kinie, to nikt sali nie opuścił. Film mi się bardzo dobrze oglądało. Jak byś został dłużej, to byś zobaczył że nie było tak źle, jak na Pitbulla.

ocenił(a) film na 8
Bon_Jovi

Popieram. Film całkiem niezły, fajnie opowiedziana historia. Najgorsze Pitbulle Vega ma już dawno za sobą, tak samo i najgorsze filmy. Filmweb zrzesza ludzi, którzy fapia do Tarantino, który filmów najwyższych lotów też nie robi, dialogi są z d..y, jest jeden wielki rozp... Bo niestety ani Pulp Fiction ani Urodzeni mordercy też nie mają dialogów sypkich lotów, ani fabuła nie jest zbyt ambitna.Natomiast kiedy pojawia się jakikolwiek film sensowny jest mieszany z g..em.
"Krytycy" xD jprd...

ocenił(a) film na 1
megvonm999

Tak się zastanawiałem czy to polski Tarantino, a może Guy Ritchie - nie to jest wywiad vegety z "Nosem" na yt (promocja), mitoman i ... ech szkoda słów. Vega to taki Zenek przyłapany na masturbacji w czasie inseminacji trzody chlewnej.

ocenił(a) film na 7
Ka_Kak

Osobiście uważam, że nie powinno się oceniać filmu bez obejrzenia go do końca. Jednakże muszę przyznać rację, film po prostu gorszy od średniaka, sam miałem ochotę wyjść, jednak zostałem jak uświadomiłem sobie, że mam jeszcze trochę popcornu, film jako tako obejrzałem do końca jednak końcówka nie zaskoczyła niczym.

Yuri_19

I dlatego oceniłeś film na 7 :-D

ocenił(a) film na 7
Ka_Kak

Za szybko się poddajesz ;) Tu trzeba jak z kobietą. 30 minut to gra wstępna. Najlepsze dopiero nadeszło. Ale co tam. Jak ktoś jest nastawiony od razu na nie to dziwię się, że nie wyłączyłeś po 10 minutach.

Ka_Kak

30 minut i już? Nie kompromituj się pisowski trollu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones