film

Pitbull

2021
1h 52m
4,6 10 679
ocen
4,6 10 1 10679
3,5 8
ocen krytyków
"Gebels" ściga konstruktora bomb. Trop prowadzi do grupy Pershinga. Zobacz pełny opis
Pitbull zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

W imię ojca
Choć Vega nie od dziś kręci kino ufundowane na moralności chrześcijańskiej, to "Pitbull" jest pierwszym w jego... ... czytaj więcej

Kiedy podłożony na stacji paliw ładunek wybuchowy zabija policyjnego sapera, komendant główny policji przydziela do sprawy Gebelsa z wydziału ds. zabójstw. Śledztwo prowadzi go na trop przestępcy ze zbrojnego ramienia  grupy Pershinga - konstruktora bomb i porywacza, stojącego za dziesiątkami zamachów w Polsce i ponad setką porwań w całymKiedy podłożony na stacji paliw ładunek wybuchowy zabija policyjnego sapera, komendant główny policji przydziela do sprawy Gebelsa z wydziału ds. zabójstw. Śledztwo prowadzi go na trop przestępcy ze zbrojnego ramienia  grupy Pershinga - konstruktora bomb i porywacza, stojącego za dziesiątkami zamachów w Polsce i ponad setką porwań w całym kraju.  Konfrontacja bandyty i psa przeradza się w regularną wojnę. Od tych wydarzeń mijają lata. Znany z serialu syn Gebelsa, Jarek, który jest studentem informatyki na politechnice, wraz z kolegami znajduje ryzykowny sposób na szybki zarobek i przy wykorzystaniu wiedzy zaczyna dokonywać włamań do willi bogatych ludzi. Pech chce, że którejś nocy wybiera niewłaściwy dom, a Gebels staje przed sytuacją bez wyjścia, w której musi wsadzić własne dziecko do więzienia. Może być policjantem, który aresztuje przestępcę. Albo ojcem, który uratuje dziecko.

boxoffice
$1 866 660 na świecie
$1 866 660 poza USA
dystrybucja
Kino Świat
studio
Vega Investments
tytuł oryg.
Pitbull
inne tytuły
Pitbull - Exodus (pełny tytuł) Miedzynarodowe
Exodus Miedzynarodowe
więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Wytrzymałem 20 minut. Jak w tytule. Czy aktorzy z filmu czytający scenariusz i przyjmując rolę nie mają kaca? Wiedziałem, że na Vege się nie chodzi, ale zaryzykowałem.... ostani raz. Dno, X muza czerwieni się ze wstydu.

Vega nie ma pojęcia o robieniu filmów. Sceny są głupie, scenariusz się nie klei, wątki bez ładu i składu, aktorstwo okropne (Bluszcz to wyjątkowy żart). Z dawnym Pitbullem to nie ma nic wspólnego. Ohydny film. Dla ciemnego ludu - może kupi?

W roli Pershinga widział bardziej Piotra Fronczewskiego

Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

To drugi w moim życiu filmy który opuściłem po 30 min oglądania. Reżyser chyba nie miał pomysłu na niego. Przykro oglądać. Film się po prostu nie skleja. Odradzam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones