PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=636531}

Połączenie

The Call
7,3 88 595
ocen
7,3 10 1 88595
7,0 5
ocen krytyków
Połączenie
powrót do forum filmu Połączenie

Było bardzo dobrze do czasu, aż dyspozytorka postanowiła iść samotnie na ratunek. Hamerykański
bullshit

ocenił(a) film na 6
criginold

Absolutna racja!!! Cały jej profesjonalizm szlag trafił! Gdyby nie finał film byłby zupełnie dobry.

criginold

Cóż można więcej rzec? do 3/4 film na mocną 8...a tak spore rozczarowanie...

ocenił(a) film na 8
criginold

Nie można tak dobrego filmu przekreślać z powodu zakończenia. Jak dla mnie nie było one aż tak złe a zmieniło oblicze całego filmu, który nie został zrobiony na "jedno kopyto".
http://maritrafilms.blogspot.com/2016/05/poaczenie-2013.html

ocenił(a) film na 7
criginold

Pół biedy jakby poszła ją ratować, chociaż powinna to zrobić policja, ale najgorsze jest to, że zamiast na końcu zadzwonić na 911, to zostawiły mordercę przywiązanego do krzesła. Po pierwsze nie podoba mi się to, że dwie dobre, normalne dziewczyny stały się przez to sadystyczne, po drugie morderca zostawiony sam sobie, prawdopodobnie w końcu znalazłby sposób na uwolnienie się (niemało tam sprzętów, które może wykorzystać), ucieczkę i mordowanie dalej. Tak mi się nie podobała ta końcówka... wolałabym, żeby policja ją znalazła, a jak już operatorka by ją uratowała, to normalnie powinny zadzwonić na policję i oddać mordercę w ręce władz. Byłoby to uczciwe, poprawne zachowanie, w dodatku rodziny ofiar mogłyby być spokojne, że ten morderca jest w więzieniu i nikogo już nie skrzywdzi. A tak to nie zaznają spokoju, myśląc, że nadal jest na wolności.

ocenił(a) film na 8
lemonkate

wątek stary jednak on był mocno zakuty tym łańcuchem ,w dodatku ręce taśmami ,już nie mówiąc ,że zamknęły wielkie ,ciężkie drzwi ,których by nie rozwalił byle krzesełkiem :D mi się nawet podoba to zakończenie . Znając wymiar sprawiedliwości ,dostałby 25 lat albo dożywocie i wyszedł za dobre sprawowanie po 15 ;D i co wtedy ? Gdyby dostał karę śmierci to co innego .A tak może pomęczy się i umrze z odwodnienia po 4 dniach ;p

ocenił(a) film na 5
white_lady

A czy ty oglądałaś wgl film? A no tak jesteś kobietą tak jak "bohaterki" i myślisz, że to powstrzymałoby kogokolwiek, a szczególnie faceta no nieźle... Taśmy są tylko na rękach i są luźno związane, a łańcuch pewnie jest spólny, więc wystarczy, że w jednym miejscu naciągnie a w innym miejscu się rozluźni, nie mówiąc już w ogóle o tym, że połowa fotela to gąbka i że były tam nożyczki, więc mógłby pozbyć się gąbki bez problemu, nie mówiąc już o pozostałych narzędziach na które nie miałem ochoty zwracać uwagi. Poza tym to najpewniej on zbudował tą piwnicę, więc wie gdzie ma jakie narzędzia i jak się z niej wydostać.
Więc szczerze uważam, że w 30min-1h mógłby się oswobodzić. Ale jak chcecie to sobie dalej naiwnie wierzcie że to kogoś powstrzyma.
A co do kary w więzieniu to typ w samym filmie:
1. włamał się do mieszkania, porwał i zamordował dziewczynę
2. porwał dziewczynę
3. podmienił tablice rejestracyjne
4. zaatakował i ogłuszył faceta w garniaku, po czym go porwał i ukradł jego samochód
5. zabił faceta w garniaku
6. na stacji oblał faceta paliwem i go podpalił
Do tego doszłoby pewnie usiłowanie morderstwa i pewnie jeszcze kilka innych morderstw, bo chyba był seryjnym mordercą, bo przynajmniej z tego co zrozumiałem to te peruki to były z pozostałych ofiar? No chyba że czegoś nie zrozumiałem.
Ale z pewnością gdyby w jego stanie była kara śmierci to z pewnością by ją dostał, a jeśli nie to kilkukrotne dożywocie.
Musiałem się rozpisać bo nie wierzyłem, że ludzie mogą takie bzdury pisać.

MaMiX

Żadne bzdury. Duchy istnieją

ocenił(a) film na 4
criginold

A potem jeszcze ta ''zemsta''. Zniknął cały strach i trauma. Jakie to było śmieszne. Wolałabym żeby go złapali, nie wiem, żeby zachowali choć trochę REALIZMU. I dupa. Jestem zirytowana po tym filmie .
Zadzwoniłyby po 911, koło by się zatoczyło, a tak to, no, taka ocena.

ocenił(a) film na 7
Aspheris

Dokładnie. Jestem tego samego zdania.

ocenił(a) film na 5
criginold

dobry spoiler

ocenił(a) film na 5
criginold

Niestety sam nie wierzyłem w to jaki absurd odpierdala się pod koniec filmu, wyszła cała hamerykańskość tego dzieła.

p98

Idiotyzm zaniżać przez pierdołę

criginold

Idiotyzm zaniżać przez pierdołę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones