plakat filmu Pożegnanie z ringiem

Pożegnanie z ringiem

Requiem for a Heavyweight
7,2 55
ocen
7,2 10 1 55
154
chce zobaczyć
{"type":"film","id":93682,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Po%C5%BCegnanie+z+ringiem-1962-93682/tv","text":"W TV"}]}
Pożegnanie z ringiem
  • iTunes - https://www.apple.com/pl/itunes

    wypożycz / kup
    od 9,99 zł


Mountain Rivera (Anthony Quinn) jest u progu zakończenia bokserskiej kariery po porażce przez nokaut w siódmej rundzie z rąk Cassiusa Claya. Jego twarz po ogromnej ilości rund stoczonych w życiu nie wygląda już jak twarz przeciętnego człowieka, a jego ciosy nie mają już takiej siły jak dawniej. Mimo to jego trener i pracownica socjalnaMountain Rivera (Anthony Quinn) jest u progu zakończenia bokserskiej kariery po porażce przez nokaut w siódmej rundzie z rąk Cassiusa Claya. Jego twarz po ogromnej ilości rund stoczonych w życiu nie wygląda już jak twarz przeciętnego człowieka, a jego ciosy nie mają już takiej siły jak dawniej. Mimo to jego trener i pracownica socjalna pani Miller (Julie Harris) - która jest jego kochanką - namawiają go na kolejne walki zwodząc, że jest w stanie jeszcze dużo osiągnąć. Jego promotor Maish Rennick (Jackie Gleason) zna jednak prawdę i przyjdzie mu zapłacić życiem za próbę uratowania honoru swojego podopiecznego i za przeciwstawienie się niecnym planom chciwej "trójki", która chce aby Rivera podpisał lukratywny (dla nich) kontrakt na walki  we wrestlingu.

Pożegnanie z ringiem zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.