The Other End of the Line

1 godz. 46 min.
6,8 4 251
ocen
6,8 10 4251
1 927
chce zobaczyć
{"type":"film","id":142194,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/The+Other+End+of+the+Line-2008-142194/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Po drugiej stronie
 • "Amerykanina posiadającego indyjską kartę kredytową" Hahahaha..Czymże jest "indyjska
  karta kredytowa"?;D Czy ktoś wie?

 • Helleyem ocenił(a) ten film na: 8

  trusk "indyjską kartę kredytową" czyli kartą należącą do Indyjskiego banku, co w tym takiego dziwnego? Z reguły osoba z danego kraju posiada konto w banku w kraju w którym się znajduje, aczkolwiek niektórzy wolą banki zagraniczne więc potocznie można powiedzieć że ktoś ma "kartę niemiecką/szwajcarską, etc.". Btw... zdanie sformułowane jak najbardziej poprawnie.

 • Helleyem Haha..no myślę że nie chodziło o to że bank był indyjski - w filmie bank był amerykański - dlatego dziewczyna-hinduska udawała amerykańską operatorkę (tak jak reszta pracowników). Generalnie większość firm przenosi obsługę infolinii do krajów z niskimi kosztami pracy, a ich pracownicy "udają" że firma jest w kraju klienta.
  W tym konkretnym przypadku bohater nie był wcześniej w Indiach, nie wiem czy jakiś bank indyjski działa w USA - także dedukcja dobra ale... :P
  Co do moich wątpliwości - tworu "indyjska karta kredytowa" nawet gugle nie wypluwa..może toto w mowie potocznej funkcjonuje - dlatego też pytałam:) Dzięki za wyjaśnienia ;)

 • dh1989 ocenił(a) ten film na: 9

  trusk Opis filmu jest oczywiście błędny, nie oddaje fabuły filmu. W tym kontekście sformułowanie "indyjska karta kredytowa" jest bezsensowne. Osoba, która tworzyła ten opis pewnie nawet nie widziała tego filmu.