PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=765299}

Po prostu być

Be Somebody
5,5 3 887
ocen
5,5 10 1 3887
Po prostu być
powrót do forum filmu Po prostu być

Zaczynając film myślałam, że oglądam zwykłe romansidło... I w pewnym sensie się zawiodłam, bo bardzo chciałam kolejnego 'love story'. Jednak "Be Somebody" nie okazało się być tym, co myślałam, że oglądam.
To nie jest kolejny film z płytkim przesłaniem, zadufanym w sobie przystojniakiem, wrednymi głupimi laskami ani dziewczyną, która od razu leci na faceta...
Bardzo mnie zaskoczył, bo oceniłam go po pozorach. Jednak miał głębsze przesłanie, relacje międzyludzkie nie były w żadnym stopniu naciągnięte, wszystkie postaci wydawały się być prawdziwe. To był naprawdę dobry, realistyczny film, pokazujący, że każdy jest po prostu człowiekiem, każdy ma marzenia.
Przede wszystkim przekazuje, że powinno się coś robić, ponieważ się to kocha, trzeba być pewnym siebie i pokazać swoje prawdziwe 'Ja', wyjść do ludzi ze swoimi marzeniami.
Ode mnie 7 gwiazdek za fabułę, bo akcji za dużo nie było, ale gwiazdka ekstra za przesłanie.

moi_toi_nous_

Mnie też zaskoczyło, że to realistyczny film, wręcz dramat utrzymany w niezależnej, chropawej stylistyce. Przecież nic tu nie jest typowe, włącznie z muzyką zbliżoną do ambient.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones