PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=678278}

Po wypadku

After
5,1 2 994
oceny
5,1 10 1 2994
Po wypadku
powrót do forum filmu Po wypadku

Karolina Wydra

ocenił(a) film na 7

No proszę nie spodziewalam się ze główna rolę gra Polka. Nigdy o niej nie słyszałam a nieco tytułów ma już w filmografii. Internet promuje chyba nie te polskie talenty ;)

ocenił(a) film na 7
Angelique_92

Też o niej nie słyszałem. A oglądałem w trzech produkcjach. Ma "na moje oko" kanadyjską urodę.

Poza tym internety promują ludzi bez talentu, samorodek obroni się własnymi siłami. Za Polkę w roli głównej plus 1pkt.

ocenił(a) film na 3
Angelique_92

No....i do tego jak wielką dali je rolę ! Przecież ona razem z Freddym walczylła z tym jakże potężnym i obciachowym diabełkiem. Kolo strzelał do niego z beretty,shotguna,a nawet sztucznych ognia a ta laska załatwiła go zwyczajnym kijem od miotły. W 5 sekund. Polak potrafi

Angelique_92

W "Doktor House" zagrała imigrantkę z która House się hajtnął żeby dostała zielona kartę. Mimo roli na dalekim planie to poradziła sobie ok. No i urodą tez błysnęła więc może coś z niej będzie skoro już udało jej się wkręcić do tak rozchwytywanego serialu

air87

No właśnie! Wiedziałam, że mi wygląda jakoś znajomo... Nie mogłam zajarzyć, skąd ją znam, a to pewnie z House'm mi się kojarzyła... Ale urodę ma faktycznie mało polską i w życiu bym się sama nie domyśliła, że z Polski pochodzi...

sol4me

Mało polska uroda..? Czy ja wiem - akurat mamy to szczęście że polki maja bardzo szeroką paletę typów urody bo i czarnulki i rude i blond, z róznymi odcieniami białej karnacji. Byc może mózg Ci podpowiadał, że nie wygląda na polkę gdy wszystko dzieje się w obcym języku ;)

Angelique_92

Może jest kiepska, ale w nazwijmy to "w wielkim świecie" są gorsze

Angelique_92

Obcieło mi dalszą wypowiedź. Zgadzam się z Tobą, ale trochę patriotyzmu ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones