PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6631}

Pocałunek Judasza

Judas Kiss
6,6 457
ocen
6,6 10 1 457
Pocałunek Judasza
powrót do forum filmu Pocałunek Judasza

Napisy

ocenił(a) film na 5

Czy ma ktoś może polskie napisy do tego filmu? Bo nigdzie nie mogę znaleźć,
a bardzo mi na nich zależy...
Z góry dzieki;]

ocenił(a) film na 8
zoska91

Hej! a gdzie znalazłaś film? Bo ja nigdzie nie mogę go znaleźć, z góry dzięki. A co do napisów to jeśli masz film na dysku to powinnaś ich poszukać na napiprojekt mnie jeszcze nigdy nie zawiódł :P

alanrickman

Ja rowniez poszukuje tego filmu i nie moge go znalezc :( jezeli ktos ma go i zechce udostepnic prosze o kontakt: narcise@wp.pl

ocenił(a) film na 5
narcise

Napisów nigdzie nie znalazłam. A film można na googlach znależć przez torrenty. A napipro tez czasami nie znajduje... roznie bywa:)

zoska91

Napisy udało mi się znaleźć słoweńskie, hiszpańskie i angielskie, z których te ostatnie jak tylko będę miała trochę wolnego (gdzieś za 2 tygodnie) postaram się przetłumaczyć ;) ale jeżeli ktoś mnie uprzedził prosiłabym o linka by nie robić bezsensownej podwójnej pracy. Pozdrawiam fanów Alana Rickmana :)

Zosii

hej jak przetłumaczysz napisy to ja bym była bardzo wdzięczna za podzielenie się mój e-mail hgdf@wp.pl

Zosii

Dołączam do prośby o napisy pl ;)

ocenił(a) film na 7
Zosii

Ja chętnie przygarnę nawet te po angielsku :)

Zosii

Czy ja też mogłabym prosić o napisy? Wciąż nigdzie ich nie ma. naira.viol@gmail.com Proooszęęę... Mam nadzieję, że odbierzesz wiadomość...

zoska91

To co z tymi napisami ;)

zoska91

film jest do obejrzenia z napisami na kinomanik . tv

efka__

Niestety nie jest. Na kinomaniaku jest inny film o tym samym tytule, ktoś się pomylił i dał zły opis.

zoska91

z napisami nie pomoge,bo jestem wrogiem napisow,ja wole z lektorem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones