PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8716}

Pocałunek wampira

Vampire's Kiss
6,2 6 901
ocen
6,2 10 1 6901
7,0 4
oceny krytyków
Pocałunek wampira
powrót do forum filmu Pocałunek wampira

Jak w temacie śmiesznych scen w tym filmie jest co niemiara. Szczerze powiem film mnie zaskoczył, nastawiałem się na całkiem inne przeżycia. Naprawde dobry film i wspaniała gra Nicolas'a Cage'a. Tak jak w poprzednich tematach ktos napisał Cage tworzy ten film i tak jest. Film kręci się w okół odtwarzanej przen niego roli szalonego, odchodzacego od zmysłów Peter'a Loew'a. Reszta ekipy nie gra źle, ale jest tylko tłem(dobrym tłem) wobec tak zagranej roli przez Cage'a. Już dawno nie widziałem żeby ktos tak przyćmił reszte obsady. Śmiało moge porównac Nicolas'a w tym filmie do "wariata" Jack'a Nicholson'a w "Lsnieniu". Film oglądałem późną nocą, ale nie dawało się powstrzymac od smiechu(a za scianą spali starsi:D). Rozbrajały mnie perytepie (szefa)Peter'a i (jego pracownicy)Alvy.
Najlepszy był chyba moment, kiedy Peter po tym jak naciskana od paru dni Alva za nieznaleziony , zagubiony dokument nie przychodzi do pracy, bojąc się kolejnej wybuchowej reakcji szefa . Po czym szef tyran w oczach Alvy, ku jej zaskoczeniu zjawia się u niej w domu, chwilowo zmienia swoje zachowanie i przekonuje ją zeby wróciła do pracy. Sielanka trwa krótko i tutaj popis Cage'a, gdy wsiadają do taksówki, zaczyna tyrać swoją pracownice. Totalna zmiana osobowości. Niesamowicie to wyszło. Jedna z lepszych scen jakie widziałem <haha>. Jest tego wiecej, polecam ten film jesli ktoś nie widział. Na pewno się nie zawiedzie.

Pozdro

ocenił(a) film na 8
pepe_25

Nawet jesli jest sporo scen komediowych... tak naprawde to nie jest komedia, bo ja tu smiac sie z choroby umyslowej innego czlowieka... ale film polecam rowniez :)

ocenił(a) film na 10
pepe_25

Prześmieszny film. Uwielbiam go...jeszcze się tak nei uśmiałam z żadnego horroru.

ocenił(a) film na 8
luzuki

lol... moze dlatego ze to nie był horror?

ocenił(a) film na 10
pepe_25

Róeniez polecam !!!!!!! Uśmiałam się do łez. Czekam kiedy bedzie powtórka na Ale Kino.

użytkownik usunięty
arcia

Gdzie tu horror , gdzie tu komedia ?
Ten film moim zdaniem to poważny dramat o człowieku , który popada w obsesje , i w jego urojeniach nie ma nic śmiesznego.

użytkownik usunięty

Ps.


Również polecam ten film.














zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzza krótki

ocenił(a) film na 9

Moim zdaniem, jest to świenty film. Cage wypadł w roli wręcz doskonale. Nie znalazłam ani jednego powodu do uśmiechu podczas oglądania. Dla mnie również jest to dramat. W żadnym razie horror i komedia.
Zakończenie szalenie smutne.

ocenił(a) film na 8

To jest bardziej jak karykatura. Chumorystyczne przedstawienie choroby umysłowej. Ktos powiedział ze film dla wrazliwych i mial racje lecz wiekszosc z was, glownie ci ktorzy nastawiali sie na innego typu film na sile probuja zrobic z niego dramat. Wiem ze nie powinno sie smiac z downa na ulicy poniewaz takie sa ogolno przyjete przez srodowisko TYLKO I WYLACZNIE LUDZKIE zasady dotyczace tolerancji i tym podobnych pierdol, niestety ten film jest stworzony do lamania tych zasad. I jak wszystko co uposledzone w przyrodzie ginie tak wlasnie ginie Peter. Bardzo szczesliwie poniewaz ginie w sposob ktory sobie wymarzyl.

chcecie dramat? macie Ptaśka.

pepe_25

Rzeczywiście scena jak namawia Alvę żeby powróciła do pracy genialna. Oprócz tej było jeszcze kilka śmiesznych sytuacji dlatego dla mnie jest to komediodramat z nutka horroru. Świetna rola Nicolasa. Właśnie z takich filmów go lubię a nie z tych nowych pseudo hitów.

ocenił(a) film na 8
kuszczak

W Weather Man był całkiem dobry...

R4Zi3L

No tak, kilka bardzo dobrych filmów i ról można znaleźć (Family Man, Naciągacze czy Pan życia i śmierci) jeśli chodzi o lata 2000-. Ale chodziło mi o takie "hity" jak Skarb Narodów, Kult czy Next.

ocenił(a) film na 8
kuszczak

Wiesz... z dobrych filmów trudno wyżyć...

ocenił(a) film na 8
R4Zi3L

Ktos powiedział ze to dramat.
A ja powiem ze to jest karykatura. chumorystyczne spojzenie na shizofremie. Nicolas wrecz nakłania do smiechu, mowi "smiejcie sie z tego idioty ktory mysli ze jest wampirem". Dlaczego uwazacie ze to dramat, czy ten film wzbudza w was smutek, zal i wspolczucie? Z reszta mozliwe, ale porownajcie sobie go do prawdziwego dramatu jakim jest Ptasiek albo zostawic las vegas, moze zmienicie zdanie. Mozliwym jest, ze czlowiek ktory napisal scenariusz chcial aby byl to dramat - horror, jednak Nicolas zagral wedlug niego jak slon w sklepie z porcelana i wyszedl z tego dziwaczny wynalazek. Bardzo smieszny lecz spojzenie z lotu ptaka naklania do ciezszych przemyslen choc i tak krotkich ze wzgledu na lekkosc filmu.

ocenił(a) film na 8
pepe_25

Ktos powiedział ze to dramat.
A ja powiem ze to jest karykatura. chumorystyczne spojzenie na shizofremie. Nicolas wrecz nakłania do smiechu, mowi "smiejcie sie z tego idioty ktory mysli ze jest wampirem". Dlaczego uwazacie ze to dramat, czy ten film wzbudza w was smutek, zal i wspolczucie? Z reszta mozliwe, ale porownajcie sobie go do prawdziwego dramatu jakim jest Ptasiek albo zostawic las vegas, moze zmienicie zdanie. Mozliwym jest, ze czlowiek ktory napisal scenariusz chcial aby byl to dramat - horror, jednak Nicolas zagral wedlug niego jak slon w sklepie z porcelana i wyszedl z tego dziwaczny wynalazek. Bardzo smieszny lecz spojzenie z lotu ptaka naklania do ciezszych przemyslen choc i tak krotkich ze wzgledu na lekkosc filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones