PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8716}

Pocałunek wampira

Vampire's Kiss
6,2 6 902
oceny
6,2 10 1 6902
7,0 4
oceny krytyków
Pocałunek wampira
powrót do forum filmu Pocałunek wampira

Film.

ocenił(a) film na 7

Film nie jest tak pogmatwany jak z początku może się wydawać, kilka faktów Peter Loew, którego gra Nicolas Cage ma na pewno jakieś zaburzenie emocjonalne, to nie ulega wątpliwości, wizyty u psychiatry nie przynoszą pożądanego efektu, zaniedbuje swoją nazwijmy to sympatię, chodzi mi tu o tą czarnoskórą kobietę, poznaje tajemniczą Rachel i wdaje się z Nią w romans, i tu pojawia się moje pytanie, kim właściwie jest Rachel, może ona nie jest wampirzycą tzn. co właściwie widzieliśmy, to że kiedy odgrywała się gra wstępna Peter Loew i ta Jego czarnoskóra sympatia widzą że do mieszkania wleciał nietoperz, ale ten nietoperz to mógł być tylko nietoperz, nie musiał się przekształcić w wampirzycę Rachel, przypomnijmy że tylko Peter Loew widział Rachel jako wampirzycę, w scenie kiedy to Rachel mówi do Peter Loew ,, Brzydzę się Tobą. ,, i wyjmuje mu z ust plastikowe zęby wiadomym jest że Peter Loew nie jest wampirem choć wydaje mu się że jest, a jeżeli ukąsi Cię wampir stajesz się wampirem, chwilę później Peter Loew biegnie za Rachel i mówi ,, Zrywasz ze mną, przecież mnie znasz. ,, na co Rachel tańcząc już z innym facetem mówi ,, Tak znam ... Peter tak ? ,, i co właściwie widzimy krótką nazwijmy to rozmowę kobiety na dyskotece z facetem z którym nie chce mieć już nic wspólnego, później wyrzucają Peter Loew z dyskoteki, Peter Loew chodzi po ulicach Nowego Jorku wschodzi słońce a on ucieka przed nim sądząc że jest wampirem itp. itd. rozmawia gdzieś na rogu ulicy sądząc że cały czas jest u psychiatry, potem wraca do domu w którym, okna są zasłonięte lub zabite deskami, kładzie się na podłodze w odwróconym łóżku, które zastępuje mu trumnę, o co mi chodzi wydaje mi się że tak naprawdę, Rachel była jeszcze jedną z Jego kochanek, ale była ona zwykłą kobietą, to Jego chory umysł stworzył z Niej wampirzycę, przecież sam Peter Loew mówił w filmie ,, Nie miałem szczęścia do kobiet. ,, a czasem przez czas trwania filmu widać jak mówi sam do siebie robi kawę dla kogoś kogo nie ma, więc czy Rachel jako wampirzyca była prawdziwa, czy też mogła być tworem Jego chorego umysłu?

ocenił(a) film na 6
Art8

Rachel była wytworem jego chorego umysłu. Wydaje mi się, że po prostu jest ona uosobieniem wszystkich krzywd czynionych kobietom przez dłuższy zapewne okres (Peter był niestały w uczuciach). Inaczej był po prostu wampirem, dlatego też ów wampir mu się objawił. Fabuła w zasadzie nie jest w ogóle skomplikowana. Z czasem Loew popada w psychozę i najbardziej jest żal tylko i wyłącznie Alvy, która obrywa od młodego Cage'a notorycznie po dupie. Ogółem film niezły ze świetnym w tej roli Nicolasem.

ocenił(a) film na 8
ohjehr

Ale scena w klubie? Gdzie wyszedł krzycząc, że ona jest wampirzycą spójrzcie na jej zęby. Ona tylko wymieniła z tym kolesiem dziwny uśmieszek. I to jest pytanie ;) co to miało znaczyć

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones