PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8716}

Pocałunek wampira

Vampire's Kiss
6,2 6 904
oceny
6,2 10 1 6904
7,0 4
oceny krytyków
Pocałunek wampira
powrót do forum filmu Pocałunek wampira

Komedia.

ocenił(a) film na 8

Ktos powiedział ze to dramat.
A ja powiem ze to jest karykatura. chumorystyczne spojzenie na shizofremie. Nicolas wrecz nakłania do smiechu, mowi "smiejcie sie z tego idioty ktory mysli ze jest wampirem". Dlaczego uwazacie ze to dramat, czy ten film wzbudza w was smutek, zal i wspolczucie? Z reszta mozliwe, ale porownajcie sobie go do prawdziwego dramatu jakim jest Ptasiek albo zostawic las vegas, moze zmienicie zdanie. Mozliwym jest, ze czlowiek ktory napisal scenariusz chcial aby byl to dramat - horror, jednak Nicolas zagral wedlug niego jak slon w sklepie z porcelana i wyszedl z tego dziwaczny wynalazek. Bardzo smieszny lecz spojzenie z lotu ptaka naklania do ciezszych przemyslen choc i tak krotkich ze wzgledu na lekkosc filmu.

ocenił(a) film na 8
Nashael

"smiejcie sie z tego idioty ktory mysli ze jest wampirem" - dokładnie. I śmiejesz się póki nie zorientujesz się co naprawdę się dzieje - wtedy zostaje tylko zakłopotanie czy nawet wstyd - i ostatnia scena, która jest jak kopnięcie chorego szczeniaka. Moje przemyślenia może były krótkie - film jest bardziej niż jasny w swym przekazie - ale widziałam go 4 lata temu i wciąż dokładnie go pamiętam ( pamięc mam dobrą ale krotka :/)

ocenił(a) film na 7
Nashael

I jak fajnie znaleźć ten film po latach. Prześmieszny. Czarna komedia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones