PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8716}

Pocałunek wampira

Vampire's Kiss
6,2 6 904
oceny
6,2 10 1 6904
7,0 4
oceny krytyków
Pocałunek wampira
powrót do forum filmu Pocałunek wampira

Polecamy niespełna rozumu którzy lubia filmy o niczym, nuda aż bije z ekranu, trzeba być WYJĄTKOWYM pasjonatem żeby doszukać się czegoś ciekawego w tym filmie, nic nie trzyma się kupy a scenariusz sprawia wrażenie jakby był pisany podczas kręcenia filmu. Kompletna strata czasu.

plackizdzemem

zdanie człowieka, który wśród ulubionych filmów ma CONSTATNTINA jest warte tyle, co wczorajsze gówno mojego psa.

Film naprawde świetny, ale widze, że niektórym holiłudzka papka wypłukała już resztki szarych komórek ze łba.

pozdro600

spike_3

Spike nie ma co sobie strzępić języka na takich zaciemnionych płytkich pustaków z ciemnogrodu, którzy zachwycaja się byle chłamem robionym na kase i nie potrafią docenić oryginalnych interpretacji znanych motywów, w końcu są gusta i guściki, tu mamy przykład tego drugiego.

ocenił(a) film na 8
Ander

Właśnie! tRZEBA UMIEC DOCENIC dobre filmy. Trzeba miec troche rozumu aby docenic ten film jesli go nierozumiesz to cuż..Jesli wolisz Holiwoodka Komerche to twoj wybur. Niezgadzam sie ze stwierdzeniem ze to chala. Ten film jest naprawde dobry Ale taki Gsc jak ty go nierozumie i bedzie go wyklinal bo woli filmy niewymagajacych wiele zaangazowania intelektualnego.

minowy

Mamy tu przykład zaciemnienia tego gościa, bo są też dobre filmy które mi sie na przykład nie podobają bo akurat nie celują w mój gust, ale nie objeżdzam odrazu takiego filmu, albo mógl po prostu napisać że jemu akurat się nie podobał, bo to że mu się akurat nie spodobał nie znaczy to że film jest zły i należy zmieszac taką produkcje z błotem, wiec MYŚL człowieku zanim coś napiszesz!!

użytkownik usunięty
Ander

Zgadzam sie z wami... film wg mnie jest genialny, moze zawiera braki w scenariuszu ale gra Cage'a przycmiewa to:). Jesli ktos twierdzi ze ten film to dno/porazka to czas aby cos ze sobą zrobił..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones