PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8716}

Pocałunek wampira

Vampire's Kiss
6,2 6 902
oceny
6,2 10 1 6902
7,0 4
oceny krytyków
Pocałunek wampira
powrót do forum filmu Pocałunek wampira

karaluch

ocenił(a) film na 5

Cage pochłoną do tej roli 2 prawdziwe robale... scena miła jeden dubel... to się nazywa poświecenie. A tak z inne j beczki owadzie to najłatwiejsze w przyswajaniu bialko....barbarzyńcy!

Blue_Beetle

to zajadaj

ocenił(a) film na 5
zukasz

identyfikuję się z postarają która wygląda jak żuk... to było by... nietyczne i niestosowne

ocenił(a) film na 5
zukasz

identyfikuję się z postarają która wygląda jak żuk... to było by... nietyczne i niestosowne

Blue_Beetle

A ja bym chętnie zjadł, np. w jakimś sosie albo cieście. Jak chinole psy jedzą a Francuzi, ślimaki, kałamarnice, krowie języki, serca kaczek, to i ja bym owada opier....

Człowiek nie świnia...

ocenił(a) film na 5
zukasz

wiesz podobno w przeciągu roku przeciętny człowiek nieświadomie pochlania ponad pół kilograma owadziego białka w produktach spożywczych... tak nam powiedział profesor od bezkręgowców

użytkownik usunięty
Blue_Beetle

Wiesz z doświadczenia?

ocenił(a) film na 5

to akurat wiem z wykładów... ale bardzo lobie entomologie a tak btw to ta knajpa w warszawie co serwuje owady chyba powoli staje sie coraz modniejsza...

użytkownik usunięty
Blue_Beetle

No, no, no... W takim razie niedługo będziesz mógł przetestować tę teorię przy okazji randki i nikogo to nie zdziwi. Przyjemne z ....hmmm... najłatwiej przyswajalnym...?
Dwie pieczenie z karalucha na jednym ogniu. ^^

ocenił(a) film na 5

przypomło mi się ze kiedyś poczęstowano mnie mrówka w czekoladzie... osobliwy smak... najpierw słodko potem kwaśno... ale ogólnie na plus

ocenił(a) film na 7
Blue_Beetle

pochłonął

ocenił(a) film na 5
jujka

dzięki za korektę

Blue_Beetle

Gołębia też by zjadł.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones