5,7 46
ocen
5,7 10 1 46
11
chce zobaczyć
{"type":"film","id":505989,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Poci%C4%85g+do+Bollywood-2007-505989/tv","text":"W TV"}]}
Pociąg do Bollywood
  • TVP VOD - https://vod.tvp.pl

    oferta
    Sprawdź szczegóły


Filmy z udziałem Danuty i Andrzeja Gliwiczów obejrzało 400 mln widzów. Najbardziej zaskakujący w tym jest jednak fakt, że nie są oni gwiazdami z pierwszych stron gazet, ale... statystami w Bollywood. Mieszkańcy wsi Skolanowska Wola w Kieleckiem dopiero na emeryturze odkryli swoją wielka pasję. Co roku podróżują do Indii i pracują naFilmy z udziałem Danuty i Andrzeja Gliwiczów obejrzało 400 mln widzów. Najbardziej zaskakujący w tym jest jednak fakt, że nie są oni gwiazdami z pierwszych stron gazet, ale... statystami w Bollywood. Mieszkańcy wsi Skolanowska Wola w Kieleckiem dopiero na emeryturze odkryli swoją wielka pasję. Co roku podróżują do Indii i pracują na planie kręconych z rozmachem produkcji. Gliwiczowie mają na swoim koncie już kilka filmów i są cenieni jako odtwórcy ról Europejczyków. Tymczasem w rodzinnej wiosce ich "drugie życie" całkowicie uchodzi uwadze nawet najbliższych sąsiadów, dla których praca w Bombaju i w Londynie to jedno i to samo. Widz towarzyszy bohaterom w wynajmowanym co roku domku, przy stoliku w ulubionej knajpce, podczas rozmów z przyjaciółmi z planu i agentami. Oglądamy też fragmenty filmów, w których się pojawili.

Pociąg do Bollywood zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.