PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=660451}
6,9 133 092
oceny
6,9 10 1 133092
6,2 34
oceny krytyków
Pod Mocnym Aniołem
powrót do forum filmu Pod Mocnym Aniołem

Wiele osób w trakcie wyszło z kina, a to chyba mówi wiele.
Ode mnie 3/10 za grę aktorów i momentami (ale niestety tylko momentami) dobrą muzykę.

ocenił(a) film na 3
Binula

Podzielam zdanie film slabiutki przynajmniej dla mnie . Po polwie filmu sala kinowa byla juz prawie pusta sam sie dziwie ze siedzialem do konca...

ocenił(a) film na 8
Crazy93

muszę się z Wami zgodzić - film był nudny... ale tylko dla kogoś kto nie jest alkoholikiem lub nie ma z taką osobą styczności... po prostu trudno jest zrozumieć coś o czym się nie ma pojęcia.. a poza tym ciężko się to ogląda... upadek człowieka... nie ma się z kim utożsamić... nie ma bohatera... smród, bród i obrzydzenie...ale niestety tak to wygląda...a może jeszcze gorzej... dla mnie osobiście ten film był dobry i na pewno Smarzowski (a właściwie Pilch) miał pojęcie o czym mówi

cez_ar

Nudny jak nudny (to swoją drogą, tam się działo ciągle to samo, można było o wiele krótszy film z tego zrobić), ale był niedopracowany i jest pseudoartystyczny, a tego jednego w kinie nie cierpię.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones