PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=654977}

Pod dnem

Pionér
5,9 1 901
ocen
5,9 10 1 1901
Pod dnem
powrót do forum filmu Pod dnem

Chciałem się zapytać czy ktoś oglądał ten film? Jak wrażenia?

ocenił(a) film na 6
gargus01

Warto. Świetny film bez wodotrysków, latających talerzy i wybuchów. Są momenty, że można się zdekoncentrować, ale raczej nie dało się zrobić w tym przypadku kina akcji. Interesujący jest do ostatniej chwili, mimo, że w drugiej połowie wszystko zaczyna się układać i wiadomo "kto zabił". Jeżeli lubisz mroczne i duszne filmy to będziesz bardzo zadowolony, jeżeli "stathamowe" to odpuść.

redrooster

Dziękuje. Na pewno obejrzę , bardzo lubię takie klimaty.

gargus01

no to i ja sie zabieram za ogladanie

sepuku1

Obejrzeliście? Jak wrażenia?

Jajacek_2

Film niestety ma jedną dużą wadę - jest nudny. To taki kryminał bez wyraźnie zarysowanego wątku głównego. Czasami wydawało mi się, ze oglądam jakiś współczesny polski film sensacyjny. W żadnym wypadku to nie jest thriller, bo nie trzyma w napięciu. Solidny dramat sensacyjny, rozwleczony w czasie, który tylko się ciągnie i ciągnie. Jak dla mnie przeciętny.

gargus01

Film jest niezły i ma klimat. Akcja co prawda nie pomyka jak sarna goniona przez wilki, ale to nic nie szkodzi. Ja tam w każdym razie się nie nudziłam. No i na plus, że nie ma dętych i suchych tekstów, które roją się w amerykańskich filmach. :)

ocenił(a) film na 5
gargus01

Następnym razem, kiedy będziesz pytał czy warto, to postaw znak zapytania, który odróżnia stwierdzenie, od pytania.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones