PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=654977}

Pod dnem

Pionér
5,9 1 901
ocen
5,9 10 1 1901
Pod dnem
powrót do forum filmu Pod dnem

nic ciekawego , typowy film o "facecie w łódce..." liczyłem na thrilier typu " Ciśnienie " a ogladałem jakis nie to kryminał ni to sensacyjny , wogole zasnełem gdy rudemu zaczeło na głowe siadac , nie polecam dla fanów grozy

ocenił(a) film na 4
michal150586

Przydłu..........gas !!! Dreszczowiec !??? Film o tym, że wszystko ma swoją cenę. Można obejrzeć ale bez emocji. Tym filmem skandynawowie się nie popisali a mają przecież znakomite kino. Za to, że amerykańców pokazali we właściwym świetle jeden punkt więcej - 4/10 !!!

ocenił(a) film na 7
Szpila_1308

To nie jest film o nurkach, a o zawirowaniach WOKÓŁ nurkowania, bo tego tu jest może z 5%...

ocenił(a) film na 4
zsamot

A czy ja napisałem, że jest to film o nurkach !? Ja, najnormalniej na świecie, tylko oceniłem obejrzany film i wszystko. Pozdrawiam !!!

ocenił(a) film na 7
Szpila_1308

Ale ja "nie piłem" do Ciebie. ;)

ocenił(a) film na 7
zsamot

Ale pierdoły, dobry, trzymający w napięciu Norweski film.

Maverick0069

Dokładnie, też daję 7. Trochę przydługawy momentami ale i tak trzymający w napięciu. Chociaż kilka wątków dalej jest dla mnie otwartych np. dlaczego tyle osób zabito? Czemu miało to służyć? Pod koniec obserwując kuśtykającego faceta dochodzimy do wniosku, że to Norwegowie mordowali własną ekipę, tylko po co?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones