PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=525752}

Pod obserwacją

Hardwired
5,0 2 265
ocen
5,0 10 1 2265
Pod obserwacją
powrót do forum filmu Pod obserwacją

Pierwszy raz w zyciu oceniam film którego nie ogladnalem do konca. Chcieli zrobić na siłe coś przypominające Equilibrum, Wyspe, Raport Mniejszosci i kilka podobnych całkiem dobrych filmów. Powstał badziew.

Kontrola umysłu z zewnątrz przez korporacje/produkowane przez nich czipy... hmmm jakie to oryginalne.

FILM tandetny, kiczowaty i po godzinie ogladania... nawet nie wiem o czym on jest. Beznadziejnoscia przypomina mi film Ostatni legion, gdzie tez autorzy chyba krecili film dla 4 latków.ZEBY TAK BARDZO NIE CZUC NAPIĘCIA, ZAINTERESOWANIA FILMEM TO MUSI BYC TO BADZIEW. Przed tym filmem w TV leciala jakas bajka która była filmem 100x bardziej rozrywkowym i interesujacym

Ze oni całkiem dobrych aktorów wciągeli w takie g*wno to sie dziwie. Ten film sam w sobie jest badziewny, ale do tego (z calym szacunkiem dla niego) Gooding gra jak amator. W czołówkach studiówek (teraz to na czasie) teksty są mniej drętwe i mniej drętwo wypowiadane.

Najwieksze 1 jakie dałem od dawna

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones