PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=783032}
6,1 37 424
oceny
6,1 10 1 37424
5,6 21
ocen krytyków
Podatek od miłości
powrót do forum filmu Podatek od miłości

Trochę się boję tego filmu. Zwiastun pokazuje kolejną polską niewymagającą produkcję. Nie przepadam za takimi filmami, a widziany przeze mnie zwiastun zdaje się to potwierdzać. Uwielbiam Grzegorza Damięckiego i chciałabym żeby ten dotychczas rzadko widywany w projektach aktor miał szansę pokazać swój niewątpliwy talent w czymś interesującym. Ale prawda jest taka, że aktorzy grają różne role i w różnych filmach, niektóre są lepsze, inne gorsze. Takie życie.

PurpleAngel

myślę że Damięcki potrafi dac popis w każdym typie filmu/serialu ;)

PurpleAngel

Damiecki im starszy tym lepszy ;) widziałam go na żywo w teatrze i był super, dlatego jestem pewna że w Podatku wypadł świetnie

Filomena00

też mam takie odczucia :D

Uniela

W takim razie czekamy na premierę ;)

ocenił(a) film na 8
PurpleAngel

Po zwiastunie widzę, że może być to udany film - dystyngowany Damięcki i trzpiotka Domańska mogą się fajnie zgrać ;)

PurpleAngel

Nie trawię i nawet nie próbuję oglądać polskich romansideł ostatnich lat, a tu czytam, że Grzegorz Damięcki, król teatru młodszego pokolenia w czymś takim. Na pewno zrobi swoje, ale czy jest mu potrzebna taka historia?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones