PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8727}

Podejrzani

The Usual Suspects
7,7 104 811
ocen
7,7 10 1 104811
7,6 34
oceny krytyków
Podejrzani
powrót do forum filmu Podejrzani

Bardzo dobre

ocenił(a) film na 8

kino, ze znakomitym aktorstwem, ciekawą fabułą, no i tym zaskakującym zakończeniem, które jest naprawdę świetne, film, który warto zobaczyć

ocenił(a) film na 5
LucasLang

Pewnie wiekszosc z was zdziwie ale mnie ten film w ogole się nie podobal. Według mnie byl nudny i tyle, a samo zakonczenie nie było dla mnie zbyt zaskakujące, zwdziwila mnie wysoka ocena tego filmu na portalu. Naprawde rozczarował mnie ten film, a liczyłem na coś bardzo dobrego.

ocenił(a) film na 8
Edmond__Dantes

Pewnie zasnąleś przez przypadek i obudziles sie juz po filmie, innego scenariusza nie moge wymyslic :D

ocenił(a) film na 5
pontyak

Nie, nie spalem niestety;-) serio dla mnie film slaby, postacie do kitu, widz nie identyfikuje się podczas oglądania filmu z żadna z nich jak to bywa na innych filmach tego gatunku. Pomysł na fabułę b.dobry ale skopany według mnie. Takie jest moje zdanie ale jeśli Wam się podoba to oglądajcie na zdrowie;-)

użytkownik usunięty
Edmond__Dantes

Podoba sie i to cholernie

ocenił(a) film na 9
LucasLang

W latach 90-tych powalał na kolana jako dramat sensacyjny, teraz już może trochę mniej bawić, ale nadal jest to doskonałe kino sensacyjne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones