PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8727}

Podejrzani

The Usual Suspects
7,7 104 811
ocen
7,7 10 1 104811
7,6 34
oceny krytyków
Podejrzani
powrót do forum filmu Podejrzani

Być może spoiler! Możecie mnie nazwać trollem, ale tak właśnie uważam. Tzn. może nie on sam, ale to, że gra tę właśnie postać filmu. Moim zdaniem zupełnie do niej nie pasuje. Nie zrozumcie mnie źle, lubię go i uważam za świetnego aktora. Chyba zresztą za zbyt dobrego i może dlatego od początku zepsuło mi to oglądanie tego filmu. Od początku jest centralną postacią w filmie i od początku całkowicie skupia na sobie uwagę, przez co bardzo łatwo można było się domyślić zakończenia. I nie wiem też, dlaczego przyznano mu Oskara za rolę drugoplanową;) Poza tym rola; już nie pamiętam - 'gaduły', czy jakoś tak i Spacey? Może czegoś nie zrozumiałem i koleś przez niego grany został szyderczo tak nazwany, bo nawet przy składaniu zeznań nie wydawał sie gadatliwy, a jak już to na siłę. Ale to aż za bardzo do niego nie pasuje. A na koniec ukamienujcie mnie, ale dla mnie nie tylko nie pasował, ale też mnie tą rolą nie przekonał. Film całkowicie ukradł Baldwin, bo jego postać idealnie do niego pasowała;p

ocenił(a) film na 9
They_shoot_horses_dont_t

Film ukradł Baldwin bo postać do niego pasowała...no daj spokój co to za argument???

They_shoot_horses_dont_t

Oczywiście, że ten pseudonim był nadany ironicznie :) Nawet Hockney się z tego nabija *scena w więzieniu).

McManus, Hockney i Fenster również dla mnie byli najbardziej interesującymi postaciami, ale dobre postacie drugoplanowe to atut, a nie wada filmu.
Kevin Spacey moim zdaniem grał dobrze.

SPOJLER!

Poza tym ważne jest to, że on w tym filmie grał postać, która udawała kogoś innego. Są więc dwie możliwości:
a) nie przekonał Cię do roli Verbala
b) nie przekonał Cię do roli osoby udającej Verbala

Myślę, że tylko drugą można ocenić jako złą grę aktorską.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones