PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8727}

Podejrzani

The Usual Suspects
7,7 104 811
ocen
7,7 10 1 104811
7,7 33
oceny krytyków
Podejrzani
powrót do forum filmu Podejrzani

Film jest dosyć dobry, ale niestety już na samym początku, jak tylko zobaczyłem tego kalekę skojarzył mi się fragment "Strasznego filmu". Niestety jak się okazało słusznie bo zakończenie
identyczne. Ktoś jeszcze sobie zepsuł tak seans czy tylko ja? :(

ocenił(a) film na 9
mateuszkrol

Na szczęście "Strasznego filmu" nie oglądałem...

ocenił(a) film na 5
mateuszkrol

Mi się nie skojarzyło ze "Strasznym filmem", ale też jak tylko zobaczyłam, że Spacey gra kalekę (a wiedziałam, że zakończenie ma niby być takie zaskakujące), to powiedziałam "to będzie na 100% on".

paquito89

Myślę właśnie, że sama ta aura "tajemniczego zakończenia" wielu osobom zepsuła film :P

ocenił(a) film na 9
mateuszkrol

Scena w "Strasznym filmie" jest parodią finału z "Podejrzanych", więc dlaczego miałaby nie być podobna? Jeśli nie widzieliście klasycznych albo najbardziej popularnych filmów z początku XXI wieku, to nie oglądajcie "Strasznych filmów", bo to przecież mix parodii i zepsujecie sobie przyjemność oglądania tych produkcji.

ocenił(a) film na 10
mateuszkrol

Mnie zakończenie zespół doktor House, pamiętam że był pewien odcinek w którym House zespół Wilsonowi zakończenie mówiąc że Kevin Spacey to Keyser Soze. Swoją drogą podobne teksty pojawiały się w innych filmach i serialach dlatego że "Podejrzani" jest już dość starym filmem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones