PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34286}

Podpalaczka

Firestarter
6,2 4 125
ocen
6,2 10 1 4125
5,7 3
oceny krytyków
Podpalaczka
powrót do forum filmu Podpalaczka

już jutro w TCM. Czytałam różne opinie na temat tego filmu i nie wiem czy warto obejrzeć. Jeśli ktoś poleca lub wręcz odwrotnie niech się wypowie; z góry dziękuję za opinie...

ocenił(a) film na 10
stefaniak

ja osobiście uwielbiam ten film. Fakt , jest stary , ale trzyma w napięciu . Świetna gra aktorska młodziutkiej Drew i ślicznej Heather . Widziałam ten film ok 15 razy i dzisiaj obejrzę po raz kolejny :)

ocenił(a) film na 6
emaiko

dzięki za przychylną opinię, na pewno obejrzę! Mam nadzieję, że się nie zawiodę, znając dotychczasową twórczość S. Kinga...

stefaniak

Warto bo warto. Klasyk z lat 80.
Tylko TCM przerywa filmy co chwila, głośnymi reklamami, od których gwarantuję, że krew zalewa kilka razy podczas seansu:)

ocenił(a) film na 7
Entratmer

Ja będę z pewnością oglądał. TCM uwielbiam i nigdy nie zawiodłem się oglądając prezentowane tam filmy (niejednokrotnie tylko tam daną produkcję można zobaczyć).

poland7

Repertuar TCM także sobie chwalę. Ale zawiodłem się na nich już wiele razy. To co wyprawiają od kilku lat woła o pomstę do nieba. Najpierw nadają filmy bez napisów, potem dają do nich polskiego lektora i napisy (chyba) rumuńskie. A teraz przerywają filmy częstym i irytującymi reklamami. Więc pod tym katem, obecnie ich nie trawę, a kiedyś to nałogowo oglądałem klasyki.

Entratmer

Właśnie, te nieszczęsne reklamy... To chyba jeden z nielicznych mankamentów TCM. Pomimo tego, że mogą nieźle wystraszyć (i narobić huku), lepsze takie niż te 20-minutowe na TVNie czy Polsacie. Na rumuńskie napisy nigdy nie trafiłam. :)

stefaniak

Chciałem powiedzieć, że jeżeli coś leci na TCM to jest dobre. Można czasem nie trafić w gusta, bądź w klimat ale jak coś leci na tcm to warte jest obejrzenia.

Dilla

zgadzam sie, tcm to swietny kanal, ogladam go od wczesnego dziecinstwa, bo byl zawsze po cartoon network. :P tzn. teraz juz bardzo rzadko tv wlaczam, ale jesli, to zawsze tcm albo zone europa. nie mam tez problemow z reklamami jak niektorzy powyzej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones