plakat filmu Podróż Sindbada do Złotej Krainy

Podróż Sindbada do Złotej Krainy

The Golden Voyage of Sinbad
6,8 391
ocen
6,8 10 1 391
300
chce zobaczyć
{"type":"film","id":34191,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Podr%C3%B3%C5%BC+Sindbada+do+Z%C5%82otej+Krainy-1973-34191/tv","text":"W TV"}]}
Podróż Sindbada do Złotej Krainy
  • iTunes - https://www.apple.com/pl/itunes

    wypożycz / kup
    od 9,99 zł


Oto widowiskowy film przygodowy, którego akcja rozgrywa się w starożytnej krainie zamieszkałej przez niesamowite istoty! Sindbad - książę Bagdadu i legendarny żeglarz - odnajduje niezwykłą mapę i wyrusza na poszukiwanie tajemniczej wyspy Lemurii. Towarzyszą mu - piękna niewolnica Margiana i Wielki Wezyr Marabii. W tym czasie władzę wOto widowiskowy film przygodowy, którego akcja rozgrywa się w starożytnej krainie zamieszkałej przez niesamowite istoty! Sindbad - książę Bagdadu i legendarny żeglarz - odnajduje niezwykłą mapę i wyrusza na poszukiwanie tajemniczej wyspy Lemurii. Towarzyszą mu - piękna niewolnica Margiana i Wielki Wezyr Marabii. W tym czasie władzę w Marabii próbuje przejąć zły czarownik, książę Koura. Koura robi wszystko, by powstrzymać Sindbada zsyłając na niego złowieszcze duchy. Wyprawa szczęśliwie dopływa do Lemurii, gdzie czeka ich wiele niezwykłych przygód. Na wyspie Sindbad i jego załoga spotykają sześcioramienny posąg, który włada mieczem, jednookiego centaura i skrzydlatego gryfa. W finale dzielny żeglarz wyzywa Kourę na pojedynek na śmierć i życie.

Podróż Sindbada do Złotej Krainy zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.