Film

1979 1 godz. 32 min.
6,4 79
ocen
6,4 10 1 79
119
chce zobaczyć
{"id":"8730","linkUrl":"/film/Podr%C3%B3%C5%BC+do+Arabii-1979-8730","alt":"Podróż do Arabii","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/87/30/8730/7513741.2.jpg"}
Anna odrzuca zaloty nieznajomego Jurka, który w następstwie zawodu miłosnego usiłuje popełnić samobójstwo. Kobieta odwiedza szpital psychiatryczny, gdzie przebywa chłopiec.
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić

Anna ma czteroletnią córeczkę, dobrze zarabiającego męża lekarza, ciekawą pracę w laboratorium, przyjaciół. Mąż, zmęczony konfliktami w pracy i monotonią życia codziennego, pragnie wyjechać na kilkuletni kontrakt do Iraku. Anna początkowo nie akceptuje jego planów, wyraża jednak zgodę, kiedy nieoczekiwane wyznanie miłosne ze stronyAnna ma czteroletnią córeczkę, dobrze zarabiającego męża lekarza, ciekawą pracę w laboratorium, przyjaciół. Mąż, zmęczony konfliktami w pracy i monotonią życia codziennego, pragnie wyjechać na kilkuletni kontrakt do Iraku. Anna początkowo nie akceptuje jego planów, wyraża jednak zgodę, kiedy nieoczekiwane wyznanie miłosne ze strony nieznajomego młodego mężczyzny Jurka burzy jej spokój. Odrzuca uczucie chłopca, a on próbuje popełnić samobójstwo. Odratowany, wraca do szpitala psychiatrycznego. Ordynator i matka pacjenta błagają Annę, by odwiedziła go w szpitalu. Kobieta zaczyna regularnie odwiedzać chłopca. Wie, że jest mu niezbędna. Cieszy ją możliwość pomagania ludziom cierpiącym. Odkrywa też w sobie miłość do Jurka. Narastają konflikty z mężem. Tymczasem chłopiec ma zostać wypisany. Zapomniał już o swej fascynacji kobietą. Anna, załamana, postanawia wyjechać z rodziną do Iraku.

studio
Studio Filmowe Tor
inne tytuły
Film nakręcono w Łodzi (Polska).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Kto wie ?

  moim_okiem

  Gdzie ten film można zobaczyć ?

  • Wczesny horror parapsychologiczny.

   Wujek_Sylwek ocenił(a) film na 5

   Mamy hipnozę, Danikena i konwencjonalną psychiatrię. Moim zdaniem udana była tylko muzyka w klimatach horroru. Reszta się trochę rozjechała. Po latach są fajne wstawki komediowe: lekarz oferuje pacjentowi papierosa po zakończeniu zabiegu.

  Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.