Journey to the End of the Night

opisy filmu

(2)
  • Akcja rozgrywa się w mrocznym półświatku jednego z najniebezpieczniejszych miast świata, brazylijskiego Sao Paulo. Ojciec (Scott Glenn) i syn (Brendan Fraser) usiłują wyrwać się z zaklętego kręgu przemocy, korupcji, płatnego seksu, zbrodni. Nadzieją na to jest pewna bardzo cenna walizka, która przypadkowo trafia w ich ręce. Ale nie jest łatwo zmienić swoje życie, zwłaszcza, kiedy nie można zaufać nikomu - nawet ojcu, synowi, żonie.

  • W brazylijskim Sao Paulo, jednym z najbardziej niebezpiecznych miast świata, Sinatra (Scott Glenn) i jego syn Paul (Brendan Fraser) wspólnie prowadzą dom publiczny.

    Paul jest nieuleczalnym hazardzistą uzależnionym od kokainy. Sinatra żyje z byłą prostytutką Angie (Catalina Sandino Moreno), z którą ma dziecko. Pewnego dnia jeden z klientów zostaje u nich zabity przez zazdrosną żonę. Pozostaje po nim walizka pełna narkotyków. Mężczyźni postanawiają sprzedać jej zawartość i wyrwać się z mrocznego półświatka, w którym żyją. Narkotyki muszą zostać dostarczone do Afryki. Sinatra powierza to zadanie Nigeryjczykowi Wembie (Mos Def), który pracuje u niego jako pomywacz. Wemba ma zawieźć cenną paczkę do portu Santos, dobić targu z dilerami, a w drodze powrotnej odebrać zapłatę. Plan jednak załamuje się przez dwóch złodziei, którzy napadają na Nigeryjczyka.

opinie i nagrody
multimedia
pozostałe
Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię