PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=399848}

Podróże w czasie: najczęściej zadawane pytania

Frequently Asked Questions About Time Travel
6,5 5 768
ocen
6,5 10 1 5768
7,1 7
ocen krytyków
Podróże w czasie: najczęściej zadawane pytania
powrót do forum filmu Podróże w czasie: najczęściej zadawane pytania

Film jedyny w swoim rodzaju, nietypowy i zupełnie inny. jeśli ktoś nie lubi
"dziwnych" filmów, nie polecam, ale wszystkim kinomanom radze obejrzeć bo
na prawdę warto!!!

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
szaleq

Zgadzam się, ostatnio się tak śmiałam na filmie S-F na "Autostopem przez galaktykę". Rewelacyjny!

Kierownica

autostopem to jedno, ale koniec jest jak żywcem z "powrotu do przeszłości" :d ... oby nie nakręcili sequela

ocenił(a) film na 9
zwierzak_7

a Ja chciałbym kontynuację ... oby tylko "namieszali tam" jeszcze bardziej niż tutaj, tak jak w "Powrocie do przyszłości".

ocenił(a) film na 9
szaleq

Super sprawa film rewelacyjny ode mnie 9/10 WIĘCEJ TAKICH !!

szaleq

Przesadzacie, film się ciekawie zapowiadał, ale ostatecznie mnie rozczarował, za bardzo nużył w drugiej części filmu (gdy już było mniej-więcej wiadomo o co chodzi z tym podróżowaniem w czasie).

ocenił(a) film na 9
wothan

Najlepszy motyw jest po napisach końcowych, radze zobaczyć.

ocenił(a) film na 6
Ludo

Co było po napisach końcowych?

Filmek spoko. Bardzo oryginalny, a niektóre akcje są zajebiście smieszne. Specyficzny brytyjski humor. Film niskobudżetowy, ale jak im ładnie wyszły efekty specjalne :P

ocenił(a) film na 8
szaleq

Rewelacja, świetna komedia przy której setnie się ubawiłem. Dla pasjonatów motywu podróży w czasie i nie tylko.

8/10

ocenił(a) film na 8
Murdoc

Podpisuje się rękami, nogami i resztą. Świetna zabawa.

użytkownik usunięty
szaleq

9/10 Żądam serialu , ale zadowolę się także zwykłą kontynuacją .

ocenił(a) film na 6
szaleq

bohaterzy filmy to HEROSI :D
pozytywnie się to wszystko ogląda... :]

szaleq

Potwierdzam - film przezabawny, typowo brytyjski. Zadziwiające, że tyle jest nieśmiesznych, komercyjnych komedii a tu niskim kosztem potrafiono rozłożyć widza na łopatki. A kiedy Cassie przechyliła głowę, mówiąc "Nie ma sygnału", to o mało nie spadłem z fotela :-)

ocenił(a) film na 8
szaleq

faktycznie nie spodziewałem się czegoś tak dobrego i bardzo miłe zaskoczenie
efekty komputerowe lepsze niż w większości polskich filmów

ocenił(a) film na 9
szaleq

Angielski humor science fiction. Podobny trochę do Doctor Who, tak samo pokręcony, zresztą główny bohater sam powiedział, że chciałby zostać Panem Czasu (Time Lord), tym bardziej, że tak samo został wydany przez BBC. Chociaż może żaden z twórców nie miał nigdy nic wspólnego z tą serią, to na pewno oglądali ją sami i trochę ich film nią przesiąkł. Mógłby to nawet być spinoff do Doctor Who albo Torchwood chociaż ten ostatni sam jest spinoffem ;) Fabuła Ciekawe, śmieszne sceny w niespodziewanych momentach, jednym słowem Brytyjczyczy znów nie zaskoczyli pozytywnie :)

ocenił(a) film na 7
szaleq

Rzadko się zdarza coś równie dziwnego jak słowo ,,żadko", a tak w ogóle to film ciekawy i zaskakujący, choć mało śmieszny.

ocenił(a) film na 7
doliwaq

Panowie no cóż film fajny, porusza tematy SCi-FI więc obowiązkowy do oglądnięcia dla fanów, jednakże 10/10 się nie daje 9/10 też nie bo Oskara nie dostał, 8/10 też nie bo nie wypada ....... ...... ....... ale 7/10 spokojnej dać można. Tak czy inaczej obejrzeć warto zwłaszcza że porusza syndrom dziadka ......... i wiele innych.

pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
sokoleokoo2

Co to znaczy "się nie daje"?? Od czasu gdy oglądałem ten film obejrzałem naprawdę wiele... I nadal uważam, że ten film zasługuje na najwyższą ocenę :D Jeśli Ty uważasz, że należy go ocenić na 7, tak zrób. Ale nie mów proszę innym, co "się robi"... bo tak się nie robi.
Film ma specyficzny klimat, reprezentuje specyficzny rodzaj humoru, w ogóle wszystko w nim specyficzne. I nie musi się to wszystkim podobać, ale do mnie przemawia w 100% więc podtrzymuję 10/10!

ocenił(a) film na 7
doliwaq

Się,k...,Miodek znalazł.

ocenił(a) film na 10
lothian_3

Miodek, nie miodek, na dysleksję nic się nie poradzi...

ocenił(a) film na 8
szaleq

Nie ma czegoś takiego jak dysleksja. Jest tylko lenistwo i niedopilnowanie przez rodziców.

rusofil

:)) Dokładnie
Kiedyś dzisiejsi dyslektycy byli po prostu mniej pojęci ... i czy nie jest to prawda ? Albo się czegoś uczę i się nauczę albo się uczę i mam z tym problem.
Nie mam zamiaru tymi słowami kogoś obrazić, jednak taka jest rzeczywistość. Wszystko można nazwać, tylko co z tego ? Wnioski są zawsze te same.
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
italodrone

Można mieć z czymś problem, ale ortografia i gramatyka nie są czymś niepojętym. Rozumiem, mieć problem z matmą, zwłaszcza że kupa nauczycieli to zwykli nieudacznicy, ale poprawnego pisania i wysławiania można nauczyć się nauczyć czytając książki. Do tego jest tyle sprawdzaczy... Do przeglądarek, poczty, programów. Mając jakieś Spellboundy do Firefoxa, podkreślanie w Wordzie etc. nie można robić błędów. Na to nie ma żadnego usprawiedliwienia. I trzeba nazywać rzeczy po imieniu. Trzeba być zwyczajnym kretynem, by nie chcieć się tego nauczyć.

ocenił(a) film na 3
rusofil

współczesne dzieciaki są upośledzone poprzez brak książek, komiksów siedzą na fb, wrzucają swwet focie i mózg im się lasuje

szaleq

GENIALNY ORT ON TOPIC
Poza tym film całkiem przyjemny

ocenił(a) film na 5
italodrone

Rozczarowałam się tym filmem. Podkreślam, że lubię tego rodzaju tematykę. Humor do mnie nie przemawiał, postać Cassie była irytująca, zakończenie spaprane. Środek filmu był całkiem niezły, przy okazji testowałam swoją spostrzegawczość, przemieszczanie się w czasie było ciekawe. Efekty specjalne były rodem z seriali z AXN - ładne widoczki, ale nienaturalne. Ode mnie dostał 5, chyba mam specyficzne poczucie humoru.

użytkownik usunięty
szaleq

Znakomita, angielska komedia! Świetna rozrywka dla kinomanów, którzy lubią i potrafią oglądać filmy w skupieniu i z uwagą. Dla tych co cenią błyskotliwe dialogi, dobre aktorstwo i fabularne wygibasy. Polecam! 9/10

ocenił(a) film na 7
szaleq

10/8 dobry bardzo :-)

ocenił(a) film na 8
szaleq

Angielski humor jest nie do podrobienia, po prostu rewelacja!

acidity

W tym filmie wyśmiali tak że Hollywood jeżeli ktoś nie zauważył.

ocenił(a) film na 7
kadim_filmweb

Panowie chwila chwila w/g mnie 10/10 to musiałby być film wybitny, łamiący stereotypy, wyraźnie odstający od reszty będący natchnieniem dla młodych pokoleń reżyserów i w dodatku przez wiele lat pozostający nie do pobicia w swojej kategorii.

A już tych co to polskim komedią dają 10/10 albo innej maści nędzy artystycznej nigdy nie rozumiem. Ale wy róbcie jak chcecie oby z głową ;) a nie średni wynik to 6 bo 70% daje 4 a reszta 10 a filmu nie da się oglądać. Pozdrawiam

sokoleokoo2

Piszesz panowie zwracasz się do mnie zupełnie cię nierozumiem człowieku.

ocenił(a) film na 10
szaleq

Jeden z najlepszych filmów jakie oglądałem!

ocenił(a) film na 7
Upadly321

na pewno nie najlepszy ale fajny ;] gdy go oglądałem poraz pierwszy to dałem 8 Gwiazdek a po roku czy dwóch już tylko 7

ocenił(a) film na 10
damian252

Aby logiki stało się zadość...
Upadly321 napisał, że jest to jeden z najlepszych filmów "jakie oglądał". Damian, skąd możesz wiedzieć, że "na pewno" tak nie jest? Nie możesz podważać subiektywnej oceny, tym bardziej, że nie wiesz co prócz tego oglądał w życiu Upadly321.

Pozdrawiam

szaleq

Rzadko tu zaglądam i jestem zniesmaczony pozytywną oceną tego "Żadkiego" filmu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones