PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=399848}

Podróże w czasie: najczęściej zadawane pytania

Frequently Asked Questions About Time Travel
6,5 5 768
ocen
6,5 10 1 5768
7,1 7
ocen krytyków
Podróże w czasie: najczęściej zadawane pytania
powrót do forum filmu Podróże w czasie: najczęściej zadawane pytania

Jest jeden błąd.

ocenił(a) film na 7

Gdy Ray przeniósł się do prehistorii to nie miał już jak wrócić, bo budynku przecież wtedy nie było, a jednak wrócił, co ciekawe 2 miesiące tam spędził. I co niby robił? Sam budował pub?

ocenił(a) film na 7
ellsworth

Możliwe, że dziura była powiązana z punktem we wszechświecie, w takim wypadku wcale nie potrzebował pubu, bo dziura znajdowała się tam gdzie później stworzono toaletę. Zresztą nie wiemy czy to była prehistoria.

ocenił(a) film na 8
vender_x

Swoją drogą ten kawałek był świetny jak wylądował gdzieś na zadupiu z jakimiś dziwnymi mordercami :D

ocenił(a) film na 8
vender_x

To mogła być przyszłość, a odkrycie świadczyć o tym, że w tę dziurę wpadali również inni, ale nie mieli tyle szczęścia co nasz filmowy bohater.

ocenił(a) film na 7
ellsworth

Było wyraźnie zasugerowane że to nie była przeszłość (tym bardziej prehistoria) tylko przyszłość. Sam Ray mówi "kiedyś wszedłem tu, wyszedłem tamtymi drzwiami i upadłem bo było 40 stóp różnicy w poziomach podłoża. Znalazłem się w lesie, JEŚLI TO BYŁA PRZESZŁOŚĆ TO MASZA KOLEKCJA SKAMIELIN JEST BARDZO NIE KOMPLETNA..."

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones