PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=252215}

Podrywacze

Garam Masala
5,5 508
ocen
5,5 10 1 508
Podrywacze
powrót do forum filmu Podrywacze

Nie no ten film to naprawde porazka jesli ktos kto nie mial nigdy nic wspolnego z filmami bollywood i pierwszym filmem jaki by obejzal bylby ten to zapewne juz nigdy by nie siegnal to filmy tej produkcji. Gra aktorow beznadziejna, dialogi bezsensu nie wiadomo o co wogole chodzi, fabula rowniez bezsensowna, obejzalam ten film do konca tylko dlatego aby byc pewna ze nawet koncowka nie jest dobra. Muzyka rowniez na srednim poziomie...Jedyne co mi sie podobalo mi sie w tym filmie to samochod w ostatniej scenie i przyjaciel glownego bohatera..Ogolnie nie polecam nie warto ogladac tego filmu

ocenił(a) film na 10
nikitka19872

Hmm ja sie nie zgodze. Mi film się bardzo podobał. Dla mnie była to jedna z lepszych komedii bolywood. Coprawda humor raczej głupawy, ale ogladałem juz 3 razy i nadal mnie bawi. Dałem 10/10. Ale jak widać kwestia gustu. Bo moim znajomym, jednemu podobał się tak samo jak mnie a drugi stwierdził tak jak Ty że film jest totalnie beznadziejny. Film dla zdrowo świrnietych polecam i pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones