PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=252215}

Podrywacze

Garam Masala
5,5 508
ocen
5,5 10 1 508
Podrywacze
powrót do forum filmu Podrywacze

Uwielbiam kino bolly i sporo już tych filmów się naoglądałam ale ten to wg mnie totalne nieporozumienie.. Wątki nie mają ze sobą żadnego powiązania a wszystko, co robią główni bohaterowie nie ma żadnego uzasadnienia. Po prostu O CO CHODZI??
Podobały mi się tylko teledyski. Nikomu nie polecę tego filmu.

phobia_2

zgadzam się, wątki nie miały powiązań, ledwo co to obejrzałam:/

ocenił(a) film na 5
myrinda

oglądałam na silę ! głupie to strasznie a piosenki to już na siłę tam wsadzali by zapchać fabułę . szkoda czasu

Bene

naprawde taka porazka?? bo nie ogladalam, a nie wiem czy sie zdecydowac:)

ocenił(a) film na 2
Daggulka_Preity

Warto obejrzeć ze względu na Johna Abraham i Akshay Kumar
Każdy ma inny gust jednym sie podoba innym nie dlatego myślę że trzeba zobaczyć żeby mieć swoje zdanie

ocenił(a) film na 10
Riya22

mnie się ten film bardzo podobał,był bardzo śmieszny i to nie prawda że wątki nie mają żadnego powiązania ( przynajmiej dla mnie ...wiadomo każdy może ocenić film jak chce bo każdy ma inny gust...) teledyski były też dobre .warto obejrzeć...pozdrawiam wszystkich rani---

ocenił(a) film na 10
rani_167

a wg. mnie swietna komedia ;]

ocenił(a) film na 1
phobia_2

Podobnie: uwielbiam kino indyjskie ale Garam Masala mną wstrząsnął (negatywnie). Myślałem, że taki film jest tylko jeden - niestety. Odtąd (od kilku lat mam kategorię filmów "Garam Masala" - bezsensowna fabuła, niby komedia - ale nie śmieszy, dużo bieganiny, gadania. Taki gatunek filmów jest nie tylko w kinematografii indyjskiej - podobnie jest z innymi USA, polską i innymi. Dziwi mnie obecność całkiem dobrych i znanych aktorów w filmach "garam masala". Oczywiście "garam masala" nie ma nic wspólnego z "masala movie", które określają typowe dla Indii/Bollywoodu filmy z "wymieszaną paletą gatunków filmowych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones