PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=640023}

Podstępna gra

Hong Men Yan
6,5 665
ocen
6,5 10 1 665
Podstępna gra
powrót do forum filmu Podstępna gra

koncówka- pytanie

użytkownik usunięty

Więc Fan Zeng i Zhang Liang (dwaj doradcy) "pracowali" razem, doprowadzając obu rywali do klęski? - Xiang Yu zmylony informacją o tym iż Zhang Liang jest po jego stronie, podążał za ostatnimi istrukcjami Fan Zenga, pchał sie do walki i jak widzieliśmy zginął, natomiast Liu Bang stracił wszystkich na których mu zależało,oraz po rzekomej zdradzie swego doradcy, popadł w paranoje i nikomu już nigdy nie zaufał, czy dobrze rozumiem?
Prosiłabym o odpowiedź, film oglądałam z angielskimi napisami + te twarze- wszystkie takie podobne, może coś mi sie pomieszało

ocenił(a) film na 9

Wydaje mi się że nie. Wtedy scena spotkania doradców nie miała by sensu.
On myślał że jego doradca zginął, a nie zdradził. jego doradca nie był kimś kto chciał służyć oni grali w swoje gry, dlatego po doprowadzaniu swojego "pionka" do zwycięstwa nie był mu już potrzebny.
Do paranoi doprowadziła go sytuacja, tych gier. Zresztą do tego odnosi się tytuł.

Zhang Liang, wiedział jak to się zakończy i że główny bohater będzie cierpiał przez swoje czyny, ale zastanawiało go czy obrał by tą drogę, znając jej zakończenie.

ocenił(a) film na 3
unpxre

"On myślał że jego doradca zginął, a nie zdradził"
Przecież widać wyraźnie w filmie ze zostaje zabity na rozkaz Liu Banga właśnie z powodu niby zdrady..spada z konia niby zabity strzałami przez jego ludzi, dlatego Liu Bang dziwi się że on jednak przeżył.

ocenił(a) film na 3

Ten film jest bez sensu i nie ma co wnikać kto dokładnie i co z kim.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones