Podwójne życie

The Beaver

2011 1 godz. 31 min.
6,5 12 119
ocen
6,5 10 12119
8 916
chce zobaczyć
{"rate":6.33333,"count":3}
powrót do forum filmu Podwójne życie
  • exotyczna ocenił(a) ten film na: 7

Tak niewiele o niej wiemy. Ignorujemy, dopóki sami jej nie poznamy-czy to osobiście czy za pośrednictwem osoby nam bliskiej. Depresja jest czymś o wiele bardziej złożonym,ale ten film pozwala przypomnieć,że ona istnieje. Może się wydawać, że to film jakich wiele, lecz tak naprawdę ma ogromny przekaz, jest wyjątkowy+Mel Gibson rewelacyjnie się spisał. Co tu więcej pisać, każdy kto lubi wyciągnąć refleksję po seansie, powinien obejrzeć.

• exotyczna Depresja nie istnieje, wmawiacie sobie ją.

hitman4334 Możesz tak uważać,jednak napisać komuś że wmawia to sobie? Ja nigdy nie miałam depresji i mam nadzieję,że nie będę mieć,ale mimo to wiem że to dość powszechne zjawisko. A ludzie nie rozumiejąc tego, stawiają ,,diagnozy'' iż to z nudy itd. Każdy z nas ma przecież w swoim życiu zły dzień. A depresja jest ciągiem takich dni,które wydają się nie kończyć-uważasz,że ktokolwiek chciałby aby w jego życiu dominowały właśnie te złe dni? Tego się nie wybiera. To może być następstwem jakichś traumatycznych przeżyć,śmierć,porażka w jakiejś kwestii życiowej,cokolwiek.

• exotyczna No dobra, chciałem po prostu wyjść na twardziela i Ci zaimponować. Psytulis? :C

hitman4334 Zaimponować innemu użytkownikowi filmwebu poprzez wyrażenie odmiennego zdania? Tego jeszcze nie było :)

• exotyczna Nie, nie. Chciałem zaimponować swą twardością. W końcu w słowniku twardziela (czyt. mnie) nie ma takiego pojęcia jak depresja. Działam jak maszyna, reprezentuję zawsze tylko jeden stan z dwóch dostępnych, czyli np. głodny/syty, napalony/zaspokojony, radosny/wku*vviowny. Takie proste urządzenie ze mnie, gdzie nie ma miejsca na jakieś głębsze stany, np. depresyjne. Cmok :*

hitman4334 No tak, to tłumaczy dlaczego kobiety częściej dopada depresja.
    PS: Jak na ,,Cyborga-prototypa'' to i tak naprawdę dużo zróżnicowanych stanów :)

• exotyczna Jest ich znacznie więcej, myślę, że niektóre bardzo by Pani przypadły do gustu. :*

• Varza ocenił(a) ten film na: 2

hitman4334 To jedno z najgłupszych stwierdzeń jakie znam.
    Rak, białaczka, AIDS, alergie równiez nie istnieją. Człowiek sobie tylko wmawia że umiera.
    A tak na poważnie to doedukuj sie troche zanim sie wypowiesz.

• Varza Ok, jeśli Ty, Złotko, zaczniesz zwracać uwagę na daty postów. Nie mąć spokoju mumi, pocoś mnie wywabiała z sarkofagu...?

• hitman4334 Mało widziałeś chyba w życiu i raczej żadnej traumy nie przeszłeś .

• Sol1987 Zgadza się, nie przeszłem, ale może przeszedłem? To już 3 lata od kiedy napisałem ów post, wiele mogło się zmienić! Im dalej w las tym ciemniej!

• exotyczna Obejrzałem i teraz sam siedzę w depresji. Co to było, co za historia, co za postacie. Świetna scena na rocznicy gdy żona kazała mu być sobą bez bobra, żaden aktor nie zagrał by Blacka jak Mel. Idealnie dobrali aktora.