PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8739}

Podwójne uderzenie

Double Impact
6,4 14 362
oceny
6,4 10 1 14362
6,0 4
oceny krytyków
Podwójne uderzenie
powrót do forum filmu Podwójne uderzenie

Alex czy Chad

ocenił(a) film na 9

Który według was jest lepszy według mnie jest lepszy Alex

ocenił(a) film na 10
czdzbolo38

Też wolę Alexa, widać że ma jaja, nie to co Chad.

czdzbolo38

Dla mnie to bez różnicy czy Alex czy Chad byle bym wyglądał jak jeden z nich:)

czdzbolo38

Jestem ciekawy jak im teraz idzie prowadzenie firmy którą odzyskali.

ocenił(a) film na 8
akron

lol

ciosina

Tak filmowo się pytam, przecież fikcja i real to jest coś innego.

czdzbolo38

Obaj bracia teraz razem kręcą lody, zobaczymy w "Podwójne uderzenie dwa" jak idzie interes, nie mogę się doczekać.

użytkownik usunięty
czdzbolo38

Dla mnie alex wymiata.

użytkownik usunięty

Literówka mi się wkradła, oczywiście z dużej - Alex.

ocenił(a) film na 10
czdzbolo38

według mnie jest lepszy Chad jest zabawny.

FANDAMME_II

Alex choc Chad jest zabawniejszy jak ktos tu wspomnial wyzej ale i tak Bolo Young byl najlepszy.

Ruben_fw

Obaj są mistrzami i wypadli świetnie. JCVD zagrał jak na nie aktora wyjątkowo dobrze obu braci, tylko pogratulować własnej inwencji twórczej. Podwójne uderzenie to jest klasyka, oglądałem w TV wczoraj czy przedwczoraj, warto obejrzeć, bardzo dobra produkcja, fabuła i scenariusz. Jak się dobrze poszuka w necie można znaleźć nawet sceny z produkcji, kręcenia tego filmu.

akron

Jak to nie na aktora ? To Jean nie jest zawodowym aktorem? Myślałem że jest .

Ruben_fw

Każdego kto występuje w filmach czy serialach można nazwać aktorem, chociaż nie koniecznie musi mieć wykształcenie aktorskie. Niektórzy bardzo dobrze grają i bez tego.

Znalazłem tutaj ciekawy wywiad z JCVD
http://jean-claude-van-damme.blog.onet.pl/2007/12/23/wywiad/

akron

Fajny wywiad

Ruben_fw

Jeśli lubisz film "Podwójne Uderzenie" z JCVD to zobacz link bo dużo tego nie ma w necie internecie, Pozdrawiam

https://www.youtube.com/watch?v=7N_OZLp9Pgw

czdzbolo38

Dla mnie obaj są świetni. Bez względu na to że troche się różnią. Chad w filmie taki zabawny wesoły luzak, natomiast Alex zawsze z kamienną twarzą.

ocenił(a) film na 9
czdzbolo38

Lepszy oczywiście Czad, przeciez toczy ciężką walkę z najlepszym z mafii Bolem i wygrywa.

Ronie1982

ja się dziwie czemu Czad był taki słaby walcząć z pijanym Alexem przeciez powinien go bez problemu pokonać/
po pierwsze Czad cwiczył od dziecka wychowywał go karateka ktory go nauczył walczyć jak mało kogo... a Alexa wychowały zakonnice i został Rozrabiaką.. ktory sie nauczył bić na ulicy.... Czad powinien być o dwie klasy lepszy a nie walczyć z Alexem jak na tym samym poziomie....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones