PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4384}

Pogrzebany żywcem

Buried Alive
6,4 1 303
oceny
6,4 10 1 1303
Pogrzebany żywcem
powrót do forum filmu Pogrzebany żywcem

7/10 Dobry film.

użytkownik usunięty

Nie jest to horror w którym leje się krew ale za to jest nie najgorsza fabuła,dobra realizacja (to produkcja TV)i naprawdę dobrze się go ogląda mając świadomość że nie jest to kolejny horrorek lasujący mózg :)

Dobry film to malo powiedziane , ten film jest rewelacyjny i jest to raczej bardziej thriller niz horror , fajnie bylo do niego wrocic po latach , kiedys ze 12-13 lat temu bardzo czesto lecial w telewizji i to na roznych stacjach (miedzy innymi RTL7 i TVN ktory wtedy dopiero zaczynal swoja kariere) , wiec mialem okazje go czesto widziec , niestety w ostatnich latach raczej ludzie o nim zapomnieli , a szkoda bo jest moim zdaniem naprawde wyjatkowym thrillerem i warto go zobaczyc . Swoja droga jakos nie bylo mi szkoda na koncu Joanny i jej kochasia.. Moja ocena zdecydowane 10/10 . Polecam wszystkim .

użytkownik usunięty
Siwy1984

Mnie tej lampuciary nie było szkoda, chciałbym mieć takiego ojca jak główny bohater i myślę że większość kobiet byłaby z nim szczęśliwa.

To prawda facet byl naprawde w porzadku , zadziwiala mnie glupota tej jego zony majac takiego meza wolala uganiac sie za tym idiota .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones