PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8753}
7,6 13 936
ocen
7,6 10 1 13936
7,6 21
ocen krytyków
Pojedynek na szosie
powrót do forum filmu Pojedynek na szosie

Wczoraj go obejrzałem i muszę przyznać, że od momentu ujrzenia tej zardzewiałej cysterny film trzymał mnie w napięciu do samego końca. Najlepsze jest to, że kierowca tej cysterny nigdy się nie pokazuje widzowi co mnie bardzo zaskoczyło, bo nigdy się z takim czymś nie spotkałem. Dlaczego dzisiaj nie robią takich klimatycznych i oryginalnych filmów pytam się tylko wszystko robią na jedno kopyto tylko strzelanie i masa efektów specjalnych. 10/10

ocenił(a) film na 10
DemonChris21

Z tą oceną chyba troszeczkę przesadziłeś :) Ale ogólnie zgadzam się, bardzo dobry film, dla mnie na 8/10.

ocenił(a) film na 10
3DE

Mnie wkurzał w tym filmie ten ciapciakowaty główny bohater.

użytkownik usunięty
DemonChris21

Zgadzam się z założycielem tematu. Świetny film, zero komputerowych scen i głupich tekstów. A główny bohater nie jest "ciapciakowaty". To zwykły facet, jakich mnóstwo wokół nas - i o to chodziło...

Dla mnie on również był ciapciakowaty, taki bez jaj.

Kroth

I to jest jeden z ważnych atutów tego filmu, że główny bohater to nie żaden John Rambo szos. Bardzo naturalny gościu, zwykły zjadacz chleba, który nie lubił i nigdy nie uprawiał hamówy na drodze musi się zmierzyć z najgorszym Złem, szaleńcem bez twarzy :D Nawet te jego rozbiegane myśli w barze były ok. Ponadto, jak dla mnie, wystąpił w tym filmie jeden z lepszych bad guyów jakich widziałem w filmach, Jasony, Myersy, Krugery mogą się schować, chociaż może trochę mnie ponosi :)

ocenił(a) film na 9
Kroth

Facet jest normalny, jest zdezorientowany, przerażony nie wie co się dzieje chce ujść z życiem. Niektórzy za dużo naoglądali się filmów ze Stevenem Seagalem który spuściłby wpierdziel kierowcy bijąc jego łbem o zderzak. Ciekawe czy wy zachowywalibyście się jak Rambo jadąc małym autkiem po pustkowiach a prześladowałby was jakiś przerażający gość w 500 konnym 40 tonowym tirze?

ocenił(a) film na 7
nevport

Zgadzam się z wypowiedziami kolegów, doskonały film Spielberga wciąga oraz trzyma w napięciu do samego końca. Za film zasłużone 7.

ocenił(a) film na 6
Grand23

Film trzyma w napięciu do samego końca, a nie ujawnienie twarzy kierowcy ciężarówki jest jednym z atutów filmu;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones