PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=663735}

Pojmani

The Captive
6,1 15 tys. ocen
6,1 10 1 14540
4,4 7 krytyków
Pojmani
powrót do forum filmu Pojmani

3/10

ocenił(a) film na 3

Strasznie naciągany.Gra aktorska pozostawia wiele do życzenia.Cała historia nudna jak flaki z
olejem.Obejrzałem i szybko wymazuję z pamięci.

ocenił(a) film na 7
Zodiak

Za mało pościgów czy strzelanin ???

ocenił(a) film na 3
misiek7_2

Za mało emocji i kunsztu aktorskiego.Wejdź na mój profil a zobaczysz że pościgi i strzelaniny to nie dla mnie. Pomyliłeś mnie z jakimś gimbusem.

ocenił(a) film na 7
Zodiak

Jak możesz od dramatu psychologicznego spodziewać się szybszej akcji ??? Kunszt aktorski a co ty wykładowcą w szkole filmowej jesteś ??? Aktorzy zagrali może nie wybitnie ale nie można się do niczego przyczepić . Scenariusz ciekawy z dwoma liniami czasowymi dziejącymi się jednocześnie. Klimat z odpowiednim napięciem więc nie bardzo rozumiem jak można uznać ten film za "słaby" .

ocenił(a) film na 3
Zodiak

100% racji. Słaby, nudny, akcja wlecze się jak flaki z olejem, sam film nie potrafi zainteresować, gra aktorska jak w serialu "M jak miłość".. Już po 30 minutach nie mogłem doczekać się zakończenia.

ocenił(a) film na 7
rodziu81

Widzę że oglądasz "M jak mdłość" jeśli wiesz na jakim poziomie jest tam gra aktorska , pozazdrościć naprawdę pozazdrościć wysublimowanego gustu .

ocenił(a) film na 3
Zodiak

Mam to samo zdanie..Wynudziłam się, cała historia ciągnęła się jak guma do żucia. W psychologicznych thrillerach szukam dobrej emocjonalnej, psychologicznej gry, a tu niestety tego zabrakło. W dodatku wszystko zakończyło się dość przewidywalnym końcem i jak to u hamerykańców bywa.. ;)

ocenił(a) film na 3
Baby_Black27

Gdzie oglądasz te kino azjatyckie?