PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=663735}

Pojmani

The Captive
6,1 15 tys. ocen
6,1 10 1 14540
4,4 7 krytyków
Pojmani
powrót do forum filmu Pojmani

skąd ta ocena?

ocenił(a) film na 10

film jest na prawdę świetny, wciągający, akcja na wielu planach czasowych, ani przez chwilę nie ma
jakichś większych dłużyzn ani niepotrzebnych ujęć, wartka akcja, ciekawi bohaterowie, z początku
niejasny motyw i okoliczności samego porwania. Film przypomniał mi zeszłoroczny Labirynt, tamten
był bardziej thrillerem, ten jest jednak bardziej dramatem, ale oba filmy mają w sobie coś
magentycznego, klimat itd. Na pewno prędko nie zapomnę o filmie Pojmani, już drugi taki film z
Ryanem Reynoldsem po Pogrzebanym, który "ryje banie". Polecam wszyskim i nie kierować się
oceną.

krzychu1323

Podpisuje sie pod tym. Ocena jest zanizona. Dla mnie wyjatkowo dobry film. Zasluzone 9/10, ani oczka mniej.

ocenił(a) film na 8
krzychu1323

Również się pod tym podpisuję. Ocena jest stanowczo zaniżona. Film bardzo dobry, trzymający w napięciu i nie dłużący się ani przez sekundę, mimo tego, że trwa blisko 2 godziny. Polecam!

krzychu1323

I ja się zgadzam. To jeden z tych filmów, o których się nie zapomina, ma specyficzny klimat.

ocenił(a) film na 9
krzychu1323

Zdecydowanie, jeden z lepszych filmów, jakie ostatnio widziałam. Jak pomyślę, że takie rzeczy się dzieją i są tacy ludzie na świecie, to gotuje się we mnie. Świat jest podły.

ocenił(a) film na 10
savargia

Dokładnie, tym bardziej, że film ogląda się bardzo emocjonalnie, przynajmniej ja tak miałem i dlatego myśl, że takie rzeczy się dzieją na prawdę jeszcze bardziej człowieka przytłacza po seansie.

ocenił(a) film na 9
krzychu1323

Tak właśnie działał wolfgang priklopil (pisownia zamierzona) i jemu podobni. Historia świetnie opowiedziana.

ocenił(a) film na 9
wmbco

Masz rację, zwyrodnialcy nie zasługują na "wielką literę".

ocenił(a) film na 7
krzychu1323

To i ja się podpisze ;)

krzychu1323

Dla mnie nawet lepszy od Labiryntu...

pawelk1504

Straszna nuda, oglądnąłem połowę i wyłączyłem. Film idealny do snu, normalnie nic się w nim nie dzieje.

joker_mroczny_rycerz

Ja zrobiłem to samo z THE SIGNAL.

ocenił(a) film na 7
krzychu1323

Zgadzam się i również się podpisuje pod tematem. Film jest warty obejrzenia, było w nim coś oryginalnego.