PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1506}

Pokémon: Film pierwszy

Pocket Monsters: Mewtwo no Gyakushū
6,6 8 946
ocen
6,6 10 1 8946
4,3 3
oceny krytyków
Pokémon: Film pierwszy
powrót do forum filmu Pokémon: Film pierwszy

Lubialem Pokemony wiec jak sie dowiedzialem ze do kin wejdzie pelnometrazowy film poszedlem z kumplami i jego tata do kin i pametam to bardzo dobrze.Milo czasem powspominac tamte dzieje kiedy kolekconowalo sie Pokemony i ogladalo serial czy tez filmy.Ta czesc jest najlepsza ze wszystkich reszta robiona bez pomyslu.

zegan333

Zdecydowanie nie. Kilka kolejnych filmów było znacznie lepszych, od tego czuć jakgdyby, że brali się za niego ludzie bez doświadczenia.

ocenił(a) film na 5
czuczul

To jest dla Ciebie najgorsza czesc???

zegan333

Tego nie powiedziałem.

ocenił(a) film na 8
zegan333

Jak miałem go na kasecie video oglądałem do zniszczenia taśmy

zegan333

Ja już nie jestem fanką, bo z tego już dawno wyrosłam, ale postanowiłam obejrzeć pierwszą część, bo byłam ciekawa fabuły i jakie miało zakończenie ten film. Pamiętam do dzisiaj kiedy po raz piereszy czytałam komiks o podobnym tytule, przy okazji przypomniałam sobie jak było się fanką, stare czasy, ale dobrze, że już tych lat nie ma i gdyby znowu miałoby wrócić do mody na nie (na przełomie roku 1997-2000) to tak naprawdę już by mnie nie wciągnęło jak kiedyś, teraz mam mieszane uczucie i nie byłabym fanką, a jeśli chodzi o sam film nawet zrobił na mnie duże wrażenie nawet po latach.

zegan333

Skoro najlepsza dla Ciebie czesc to czemu dałeś po frajersku 5 ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones