Pocket Monster: Myuutsu! Ware wa Koko ni Ari

1 godz. 3 min.
6,4 1 759
ocen
6,4 10 1759
250
chce zobaczyć
{"type":"film","id":34209,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Pocket+Monster%3A+Myuutsu+Ware+wa+Koko+ni+Ari-2000-34209/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Pokémon: Powrót Mewtwo
  • Siedlec2 ocenił(a) ten film na: 5

    Film ma dobre dwa aspekty. 1). Monologi Mewtwo 2). Czas Filmu. Pierwsza część była o wiele lepsza. Ta jedynie przybliża bardziej osobowość naszej legendy. Co ciekawe jesteśmy w Jotho, z jakiegoś powodu widzimy praktycznie same pokemony z Kanto... A i jeszcze jedno... Ciosy elektryczne działają na ziemnego Golema. W sumie to tłumaczy potem efektywność typów w Pokemon Stadium... Nawet Giovanni jest irytujący. Fabuła, o niczym jak w tytule. Przeszłaby w odcinku, ale nie w filmie kinowym.

  • Siedlec2 Słuchaj jeśli ci się nie podoba to nie zaśmiecają Filmweb tym durnym komentarzem. Dla mnie powrót mewtwo jest świetnym filmem. Bardzo wzruszyło mnie kilka scen i bez przerwy oglądam. Teraz uczep się głosu mewtwo bo brzmi jak dziewczyna. Smutne jest że ten kto go dubbingował nie żyje. Ten głos tak mu pasował.

  • Siedlec2 ocenił(a) ten film na: 5

    AvanaPower Nie napisałem nic o głosie MewTwo. Nie przeszkadzał mi jak pamiętam. Ciesze się że Ci ten film się podobał. Mi nie musiał.