PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34209}

Pokémon: Powrót Mewtwo

Pocket Monster: Myuutsu! Ware wa Koko ni Ari
6,4 1 843
oceny
6,4 10 1 1843
Pokémon: Powrót Mewtwo
powrót do forum filmu Pokémon: Powrót Mewtwo

No cóż nie będę za dużo pisał krytykując ten film, bo to by mi 2 godziny zajeło, ale na pewno ten film nie zapowiada sięd dobrze pewnie będzie powielanie tych samych schematów, które nie do końca się sprawdziły, mam nadzieję, że nikt tutaj nie myśli, że poprzednie pokemony były fatalnymi filmami, bo są dużo gorsze dzieła od nich, ale na pewno ten film nie wyjdzie poza szereg jakością, bo w Polsce na pewno dzieciaki, które mają bzika na punkcie pokemonów pójdą grupami do kina i na pewno będą uważały ten film za dobry, niestety nie będą znały prawdy:)

ocenił(a) film na 3
severus_snape

emm średnio sie zgadzam ;]
Sam wiesz że ten film nieźle oddziałowuje na psyche młodych ;] ( dokładniej dzieci ) dlatego tak często schematy sie powtarzają... Ale każdy isę nudzi ;] hehe mój braciszek zostawił już to zaaadużo liczenia z tymi pokemonami ;] ale trzeba wiedzieć kiedy skączyć .. ehhh ;]

ocenił(a) film na 7
severus_snape

Wiesz to film dla dzieci, a takie filmy trzeba oceniać pod dziecięcym raczej kątem.

severus_snape

Witamy we wrześniu 2012r!!!

ocenił(a) film na 5
Normalny_Kinomaniak

Witamy w lutym 2015

zegan333

Witamy w styczniu 2021

ocenił(a) film na 5
drutes

Witam również w nowym roku

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones