PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=220758}

Pokarm

Feed
5,6 739
ocen
5,6 10 1 739
Pokarm
powrót do forum filmu Pokarm

dobry thriller w tradycji takich obrazów jak choćby "Se7en". nie zamierzam oczywiście porównywać tych dwóch filmów, ale chyba od czasu dzieła Finchera jest to najmocniejszy film o podobnej temtyce- robi niemalże równie silne wrażenie jak tamten. niemalże, bo niestety, miejscami kuleje zarówno scenariusz, jak i warsztat reżyserski. na szczęście nie wpływa to na siłę wydżwięku całości, więc spokojnie mogę dać od siebie 7/10. to taki obraz w którym nawet drobne mankamenty nie przeszkadzają w czerpaniu satysfakcji z seansu. warte polecenia.

Caligula

Czy film mocno obrzydliwy, czy da się obejrzeć? Pytam, bo krążę nad nim od jakiegoś czasu i boję się go włączyć....

ocenił(a) film na 7
Rukiija

Powiem tak: obejrzeć to da się wszystko. Jednak o ile nie mam problemu z wieloma rzeczami, które uchodzą za obrzydliwe, to w przypadku owych pań czułem się doprawdy zniesmaczony. Co zarazem jest największym plusem filmu, bo wzbudza konkretne emocje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones